EPF
Dział o bazach (PG/VG), shotach i solach.
By DanyMax
#1925171
Witam. Zakupiłem płyn bazowy MIX 1000ml 50/50, do tego Tab Shot'y i Longfill'e z Dark Line. Z każdym dniem coraz bardziej był wyczuwalny nieprzyjemny posmak, który pozostawia baza (wiem bo próbowałem samej bazy w atomizerze na nowej bawełnie). Po tygodniu smak Longfill'a był ledwo wyczuwalny, do tego pojawiły się mdłości i odruchy wymiotne. Skontaktowałem się ze sprzedawcą i dostałem informacje, że być może zachorowałem bo panuje teraz jakiś wirus. Więc po tygodniowej przerwie spróbowałem ponownie i sytuacja się powtórzyła.

Czy ktoś miał podobne problemy z tą bazą bądź wie co może być z nią nie tak?

Dodam, że mam 8 różnych smaków oraz grzałka, jaki i bawełna były regularnie wymieniane.
By CrazyFox91
#1925302
Być może natrafiłeś na felerną partię bo nie ma możliwości aby od niej były takie skutki gdzie to tylko gliceryna i glikol który nie szkodzi człowiekowi chyba że zepsuta i śmierdzi.
Sprawdzaj zawsze zapach od razu po otwarciu i datę ważności.
Ja nie raz korzystałem z tego płynu i zawsze wszystko elegancko.
By NeonGhost
#1926141
CrazyFox91 pisze:Być może natrafiłeś na felerną partię bo nie ma możliwości aby od niej były takie skutki gdzie to tylko gliceryna i glikol który nie szkodzi człowiekowi chyba że zepsuta i śmierdzi.
Sprawdzaj zawsze zapach od razu po otwarciu i datę ważności.
Ja nie raz korzystałem z tego płynu i zawsze wszystko elegancko.


A co przypomina smród świadczący o zepsuciu? Ja dopiero zaczynam przygodę i kupiłem od osoby prywatnej bazę z nikotyną. Po otwarciu poczułem smród jakby starej szmaty. Zwrócić nie zwrócę, ale dobrze byłoby wiedzieć czy typ mnie oszukał z zepsutą bazą
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.