EPF
O e-paleniu w Polsce i za granicą
By Bonusowarpk
#1925030
Witam .posiadam AEGIS LEGEND 2 . Na ekranie wyświetla mi się takie coś VPC : P1 P2 P3 P4 P5 i mam opcje żeby ustawić tam liczbę ...jakie liczby powinnam poustawiać....chciałabym zeby moja chmura byla tak duża jak na samym początku bo teraz jest bardzo mała...czuje smak świetniena grzalki sa nowe kilkakrotnie zmieniałam i przypuszczam ze cos mam zle poustawiane.chodzi mi tylko o to zeby chmura była większa i jak może ktoś wytłumaczyć oco chodzi z tym vpc i jaka moc mam tam ustawić ..bo różnie poustawiałam np P1 na 70 P2 na 60 a reszta na 50 a nie wiem czy to dobrze....
Awatar użytkownika
By SqrK
#1925032
Cześć, przede wszystkim napisz jaki masz atomizer, jeśli ten co był dołączony w zestawie KIT(Geekvape Zeus Sub Ohm tank), to powiedz, której grzałki do niego używasz, bo są różne, a na pewno są 2 rodzaje dedykowane(grzałka z serii Z (0,2Ohm 70-80W i 0,25Ohm 45-57W).
Zmień z VPC na Power. Kliknij 3x szybko główny przycisk, następnie - + szukasz pomiędzy Power/Bypass/VPC/TC-. Jak znajdziesz Power, to przytrzymaj chwile 2-3sek. główny przycisk, następnie ustaw sobie odpowiednio do grzałki moc Wat, czyli 45-80W w zależności. Jak nie wiesz jaką masz grzałkę to zacznij od 45W i zwiększaj aż będziesz usatysfakcjonowana.

ps. tryb VPC zmienia automatycznie napięcie co chwile, P1 P2 P3 to jest kolejność po prostu, całkiem spoko się tego używa do "rozgrzania grzałki", np. P1 ustawiasz 60 P2 40-P3 40, i w takiej kolejności co sekundę na grzałkę będzie podawane napięcie. Mało przydatne, chociaż w zime przy dużych minusowych temperaturach zdarza mi się używać.

Witam. Od ładnych kilkunastu lat wapuję za pomocą […]

Suorin Fero-lepsze niż Oxva?

https://i.ibb.co/p2gfysq/1.jpg […]

oxva działa tylko na przycisk

Od kilku dni posiadam OXVA XLIM PRO. Dziś oxva zac[…]

Longfille #TAG - legendarny powrót

Longfille #TAG to płyny, których nie trzeba niko[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.