EPF
Dyskusje o poszczególnych modelach atomizerów, aktualności i nowości.
By Tony_Wapuje
#1924759
BP Mods Pioneer V1.5 to aktualizacja bardzo przyjemnego parownika do wapowania metodą MTL. Parownik swego czasu zbierał dobre opinie, szczególnie wśród użytkowników wapujących wszelakie mieszanki tytoniowe. Czy warto wymienić swojego Pioneera na wersję V1.5 ?

Wygląd i konstrukcja

Obrazek
BP Mods Pioneer V1.5 na pierwszy rzut oka wygląda identycznie. Oryginalna wersja prezentowała się świetnie, więc po co zmieniać coś, co jest już dobre. BP Mods naprawiło jednak kilka aspektów, które w poprzedniej odsłonie po prostu nie wyszły.

Obrazek
Zmienił się sposób napełniania zbiornika. Najpierw odkręcamy, a potem przesuwamy górny cap. W pierwszej wersji ta część była ściągana całkowicie, a jej upuszczenie przy zalewaniu, zdarzało się najlepszym.

Obrazek
Inaczej wygląda też wymiana komina, w której widocznie przybyło nowych elementów.

Obrazek
Pojawił się także element kompresujący, który możemy w zależności od wybranego płynu zdjąć lub zamontować. Producent podaje, przy jakich smakach należy rozważyć demontaż kompresora.

Zestaw do DL

Obrazek
Zaktualizowany Pioneer RTA domyślnie wyposażony jest w zestaw do wapowania metodą DL. Według mnie będzie to strzał w dziesiątkę. Mając poprzedniego Pioneera, chciałem wypróbować go w takiej opcji, jednak zestaw do DL sprzedawany był osobno. Cena zestawu nie była mała, co skutecznie zniechęcało fanów większego przepływu powietrza. Tym razem w pomarańczowym pudełku znajdziemy pin, komin oraz ustnik do DL.

Opakowanie

Obrazek
Zestaw jest naprawdę bogaty. Producent umieścił tu wszystko, od pinów przez części zamienne aż po grzałki. Zabrakło jednak bardzo ważnej rzeczy. W pudełku znajdziemy tylko jedno szkło zamontowane na parowniku. Dokupienie zapasowego zbiornika może być poważnym problemem, szczególnie w naszym kraju.

Podsumowanie

BP Mods Pioneer V1.5 to świetna aktualizacja dobrego już parownika. Oryginalnego Pioneera użytkowałem regularnie i byłem z niego wyjątkowo zadowolony. Zmiany wprowadzone przez BP Mods zdecydowanie przekonują mnie do zakupu wersji V1.5. Z niecierpliwością czekam na dostępność w naszym kraju i możliwość zestawienia go z pierwowzorem.
Bąbelki wypływające z atomizera

Witam, mam problem z wypływającymi bąbelkami z ato[…]

https://i.ibb.co/B60CxKN/vape-poland[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.