EPF
Dział dot. gotowych płynów z nikotyną lub bez ze sklepowych półek.
By Tony_Wapuje
#1924637
FRISS to nowa seria w segmencie longfilli 10/60 ml, złożona z 6 prostych, ale ciekawych połączeń smakowych. Postanowiłem sprawdzić dla was trzy z nich. Jak smakowały i czy są warte uwagi ?

Obrazek

Platforma testowa

Wszystkie 3 płyny FRISS, testowałem na parowniku Juggerknot MR. Wybór padł na grzałkę 4 core od Wotofo. Atomizer ten nigdy nie zawiódł mnie w kwestii liquidów owocowych i podobnie było tym razem. Przejdźmy więc do pierwszej pozycji.

FRISS - Mango Morela

Obrazek

Takie połączenie nie może się nie udać, dwa wyraziste i aromatyczne owoce w jednym płynie. Wyczuwalne są oba owoce w miksie, z lekką przewagą mango. Longfill należy do słodkich, aczkolwiek jest to słodycz pochodząca z aromatu obu owoców. Nie ma tutaj żadnych dziwnych słodzików ukrywających niedoskonałości. Znajdziemy jednak kooladę, która w przypadku Mango Moreli jest wyraźnie wyczuwalna, ale nie zaburza całej kompozycji. Wybitnie dobry słodko-chłodny miks.

FRISS - Owoce Leśne

Obrazek

W poprzednim płynie koolada była wyczuwalna, w przypadku tego jest jej naprawę sporo. Longfill skierowany do fanów mocnego orzeźwienia. Profil smakowy to kompozycja leśnych owoców. Nie potrafię wyróżnić tutaj konkretnych nut owocowych. Całość jest naprawdę dobrze zmiksowana i ma swój własny unikalny smak. Owoce Lasu to jeden z tych longfilli, które trzeba spróbować samemu. Jeśli jesteś fanem chłodnych płynów, sięgnij po tego mroźnego jelenia.

FRISS - Malina Cytryna

Obrazek

Lemoniada cytrynowa z dodatkiem maliny. Przewodni kolor nie jest przypadkiem, żółciutka cytryna gra tutaj główne skrzypce. Longfill podczas wapowania raczy nas wyjątkowym świeżym doświadczeniem. Podoba mi się delikatny i klimatyczny kwaśny posmak, uzupełniony słodyczą maliny. Idealny płyn dla osób tęskniących za latem.

Podsumowanie

FRISS to mocna pozycja na rynku polskich longfilli. Spokojnie można powiedzieć, że płyny pomimo niewygórowanej ceny, zaliczają się do wyższej półki. Cechy główne to: wysokiej klasy aromaty bez chemicznego posmaku, dobrze dawkowana koolada oraz brak nienaturalnych słodzików. Siłą serii FRISS jest owocowa klasyka, opanowana do perfekcji.
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.