EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By 7ymek
#1924482
Cześć,

Kilka dni temu postanowiłem rzucić palenie tradycyjnych papierosów i kolega, który już trochę jest zaznajomiony z epapierosami polecił mi zakup SMOK RPM 5 PRO KIT (z wymiennymi bateriami). Ogólnie miałem już styczność z epaleniem jakieś 10 lat temu kupując wtedy Mild X1 o ile dobrze pamietam, ale korzystanie z urządzenia nie bardzo mi sprzyjało… więc po kilku tygodniach pozbyłem się urządzenia i wróciłem do analogów. Tym razem kupiłem Smoka, kupiłem ładowarkę, dwa akumulatorki, grzałkę i dwa soki Dillon’sa 20 mg. Pierwszego dnia po kilku godzinach (na preinstalowanej grzałce 0,15 ohm) zauważałem wyciek spod zbiorniczka, wyczyściłem i po kilku zaciągnięciach - znów kałuża, czyli wyciek - nie zapocenie. Poczytałem, przeczytałem internet i wymieniłem grzałkę na 0,23 ohm zalewając tym razem liquidem Dark Line i było ok… 1 dzień, dziś sytuacja się powtórzyła. Kupiłem już drugi kartridż, zamontowałem zupełnie nową grzałkę 0,15 ohm - ten sam problem. Dodam, że w internecie roi się od podobnych wpisów i nie wiem już co robić, może jakieś gęstsze liquidy, może przyczyna jest gdzieś indziej? Oczywiście grzałki używałem na sugerowanej mocy - tzn. 0,15 ohm na 40-80W, a 0,23 ohm na 20-45W. Ktoś coś, jakieś sugestie?
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.