EPF
Aromaty do tworzenia własnych kompozycji smaków liquidów stosowanych w e-papierosach.
Awatar użytkownika
By Wenduu
#1924201
Aromaty FLOW to kolejny produkt wypuszczony przez firmę VTP i kolejny raz muszę przyznać, że jest naprawdę dobrze, dziś pierwsze 4 smaki z nowej serii, będzie trochę słodko, trochę kwaśnie oraz co najważniejsze chłodno, zapraszam.

Lemoniada
Obrazek
Według mnie najlepszy aromat z całego zestawienia idealnie zbalansowana zostawia nie za słodki posmak w buzi, przełamany lekką kwaskowatością, jednak najlepsze połączenie tworzy się w momencie dodania chłodziku, który też dostałem od chłopaków z VTP. Dodanie, go do lemoniady było strzałem w przysłowiową dziesiątkę, po prostu idealny zestaw na upalne dni !

Truskawka
Obrazek
Można by rzec, że o taką truskawkę większość nas walczyła, nie chemiczna, przyjemna w smaku, dobrze skomponowana, nie ma się po niej uczucia w buzi jakby, jadło się przed chwilą mydło albo – co gorsza – odświeżacz do powietrza o podobnym smaku. Naprawdę godna polecenia, przetestowałem dwie wersję, jedną z chłodzikiem, drugą bez i powiem szczerze, że zamaskuje każdemu, wybór pozostawiam wam.

Cukierki Mentos
Obrazek
Coś dla fanów, mocnego chłodnego podmuchu, bardzo orzeźwiające i bardzo mroźne. Jeśli szukacie mocnych doznań w te upalne dni, rodem z bieguna lub po prostu lubicie, cukierki mentosowe to ten smak wam podejdzie, nie są to typowe Ice Candy, nie mają w sobie po prostu tyle słodzika i powiem szczerze, że bardzo dobrze.

Grejpfrut
Obrazek
Pora na coś, mniej słodkiego, soczysty, ale cierpki grejpfrut, szczerze mówiąc, byłem ciekawy tego aromatu, większość grejpfrutów, które miałem, okazję spróbować, była o dość dziwnym chemicznym posmaku, tutaj czuć tę cierpkość i faktycznie czuć dobrze odwzorowanie tego smaku, wersja z chłodzikiem potęguję jeszcze ten smak, polecam każdemu, kto chcę spróbować dobrego grejpfruta.

Podsumowanie

Aromaty FLOW od VTP spisują się naprawdę dobrze, zawsze miałem sceptyczne nastawienie do aromatów, gdyż nie lubiłem czekać, aż to się przegryzie i będzie można korzystać, bałem się, że smak nie wyjdzie mi, taki jakbym tego oczekiwał. W tym przypadku jednak wszystko się udało, naprawdę te cztery smaki, które wam po krotce opisałem, są godne polecenia, a jak dobrze wiecie, aromaty możecie dowoli miksować, więc połączenia, można wymyślać dowolne. Nie mogę się doczekać, spróbowania i opisania dla was kolejnych aromatów FLOW, stoją, przegryzają się, czekają na recenzje a ta już wkrótce.
Bąbelki wypływające z atomizera

Witam, mam problem z wypływającymi bąbelkami z ato[…]

https://i.ibb.co/B60CxKN/vape-poland[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.