EPF
E-papierosy dla zaawansowanych e-palaczy.
Mody dzielimy na dwie kategorie:
Elektroniczne - zasilania posiadają rozbudowaną elektronikę z możliwością regulacji wielu parametrów,
Mechaniczne - zasilania nie posiadają elektroniki, a jego działanie regulujemy budową grzałki i wydajnością akumulatora.
Awatar użytkownika
By Xiamea
#1923953
Obrazek
Obrazek
Digiflavor był zawsze skupiony na tworzeniu atomizerów RTA/RDA, ale tym razem zaszczycił nas zestawem Digiflavor XP 77 W. Czy poza futurystycznym wyglądem producent może nas czymś zaskoczyć? Trzeba sprawdzić!
Digiflavor XP 77 W to niewielki zestaw zasilany wymiennym ogniwem 18650. Moc, jaką poda to maksymalnie 77 W. Na przodzie producent umieścił ekran. Nad nim znalazło się pokrętło do regulacji mocy urządzenia, które pełni również funkcję „fire button”. Interesujące jest to, jak długo to pokrętło będzie poprawnie działało. Pod wyświetlaczem znalazł się suwak, który odblokuje nasze urządzenie, zablokuje bądź sprawi, że tylko regulacja wat będzie unieruchomiona. Taki pomysł, ale w mniej zaawansowanej formie można spotkać w GeekVape Aegis Legend 2.
Digiflavor XP 77 W można spotkać w ośmiu kolorach, a dokładny podgląd ich znajduje się na stronie producenta.
Obrazek
Zasilanie posiada oświetlenie LED, którego kolor użytkownik może sam wybrać.
Obrazek
Atomizer to Digiflavor XP Pod z dolnym przepływem powietrza oraz dolnym uzupełnianiem liquidu. Fani grzałek GeekVape P Series będą zadowoleni, ponieważ ten atomizer został właśnie w nie wyposażony. Te dobrze znane grzałki były już wykorzystane w GeekVape Aegis Boost Pro. Dostępne są w opornościach 0.2Ω (60 W-70 W) oraz 0.4Ω (50 W-60 W), więc 77 W, które może maksymalnie osiągnąć zasilanie, w zupełności wystarczy.

Podsumowanie
Digiflavor XP 77 W będzie dobrym wyborem na zestaw startowy, ale trzeba pamiętać, że nie do każdemu użytkownikowi będzie odpowiadała regulacja mocy za pomocą pokrętła. Dużym plusem jest wykorzystanie popularnych grzałek, których dostępność będzie bezproblemowa jeszcze przez pewnie długi czas.

http://www.editer.pl/fotka/23f5b4fe78[…]

smok mag grip nie słucha się

odzyskałem ostatnio smoka mag grip, z tym że nie d[…]

Akumulator

Hej, kupiłem dziś akumulator w e dym'ie INR 18650 […]

Problem z Ursa Nano

Cześć, jakiś miesiąc temu dostałem w prezencie pod[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.