EPF
Kompaktowe e-papierosy z wymiennymi wkładami/grzałkami do codziennego użytku.
By D_Waper
#1923902
Aspire Flexus Blok to najnowsze urządzenie z serii Flexus. Operuje na tych samych zespołach grzewczych i zasada działania jest bardzo podobna, ale różni się kształtem i niektórymi parametrami.

Obrazek


Specyfikacja:

Obrazek

Bateria większa od klasycznego Flexus'a, ale ogólne wymiary też są nieco większe. Bardzo podoba mi się to podejście, bo nie każdemu mogły odpowiadać parametry oryginału! Warto nadmienić, że Blok nie będzie się już niestety ładował tak szybko jak poprzednik, ale przynajmniej rzadziej będziecie sięgali po kabel.



Kolorystyka:

Obrazek

Wersji kolorystycznych jest 6, możliwe, że w późniejszym czasie pojawi się ich więcej. Biały wydaje mi się najatrakcyjniejszy, ale każdy z nich wygląda dobrze.


Budowa:

Obrazek

Zabieg podobny do serii Caliburn, ale kompletnie mi to nie przeszkadza. Znając Aspire, wykonanie będzie na wysokim poziomie!

Obrazek

Tak jak wspomniałem wcześniej, model Aspire Flexus Blok ma większą pojemność baterii, bo aż 1200mAh! W poprzednim modelu nie narzekałem na długość pracy na pojedynczym ładowaniu, ale większą pojemnością nigdy nie pogardzę. Dodatkowo, system uzupełniania płynu został zmieniony na wygodniejszy. Nie trzeba się już martwić o gumową uszczelkę.

Obrazek

Oczywiście chipset posiada wszelkiego rodzaju zabezpieczenia, które mają na celu zwiększenie komfortu użytkowania.




Podsumowanie:

Aspire Flexus Blok to ciekawa alternatywa dla poprzedniego modelu serii Flexus. Nie pasują Wam podłużne i smukłe urządzenia? Żaden problem, bo macie teraz Blok'a! Dobre wykonanie, niewielka waga i porządne grzałki? Czego chcieć więcej. Poprzedni model cały czas jest w mojej codziennej rotacji, ale już teraz spokojnie mogę stwierdzić, że ten trafi na moją listę zakupową.




Więcej na temat Aspire Flexus Blok znajdziecie tutaj: https://www.aspirecig.com/flexus-series/flexus-blok/
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.