EPF
Kompaktowe e-papierosy z wymiennymi wkładami/grzałkami do codziennego użytku.
By Tony_Wapuje
#1923868
Ostatnio spotykamy się z modą na urządzenia typu pod oraz na zasilania na DNA100C. Geekvape postanowił połączyć oba trendy i tak stworzył wyjątkowego Pod Moda.

Konstrukcja

Obrazek
Geekvape Z100C DNA prezentuje się ciekawie. Na przodzie urządzenia standardowo umieszczono przyciski do obsługi, przycisk Fire oraz wyświetlacz, który dostosujemy do naszych potrzeb dzięki wyżej wymienionej elektronice. Pod przyciskami znajdziemy port USB C, który pozwoli na naładowanie urządzenia oraz podpięcie go do komputera w celu skorzystania z EScribe.

Dane techniczne
Wymiary: 39.09*33.09*129.6 mm
Moc wyjściowa: 1-100 W
Ładowanie: USB C
Bateria: 18650/21700

Użytkowanie

Obrazek
Elektronika DNA 100C to tak naprawdę najważniejsza rzecz w tym Pod Modzie. Dzięki niej zaawansowani użytkownicy, za pomocą programu EScribe, mogą dostosować urządzenie na praktycznie każdym polu. Od trybu pracy aż po układ ikon na interfejsie. Nowy Pod Mod od Geekvape korzystał będzie z meshowych grzałek P0.15 XM, które mają charakteryzować się maksymalnym oddaniem smaku i długą żywotnością.

Kolorystyka

Obrazek
Geekvape Z100C DNA dostępny będzie w kilku klasycznych wariantach kolorystycznych. Przeważają tu mieszanki metali z panelami z materiału przypominającego żywice. Jest też wersja kolorystyczna Black Carbon Fiber, która prezentuje się najlepiej ze wszystkich czterech.

Opakowanie

Obrazek
W pudełku znajdziemy nasze urządzenie, kabel do ładowania, przejściówkę na baterie 18650 oraz adapter 510, który pozwoli na nakręcenie naszego ulubionego atomizera. Producent daje nam tak naprawdę wszystko, czego potrzebujemy do wykorzystania wszystkich możliwości tego sprzętu.

Podsumowanie
Geekvape Z100C DNA to przełomowy moment, w którym Geekvape pierwszy raz skorzystało z chipu Evolv. Nowy Pod Mod tego producenta na pewno znajdzie swoje grono odbiorców. Nie wydaje mi się, żeby był to sprzęt dla osób zaczynających przygodę z wapowaniem, ponieważ cena będzie raczej wygórowana. Urządzenie trafi więc do zaawansowanych użytkowników szukających kompaktowego sprzętu ze sporymi możliwościami.

Aromaty FLOW a konkretniej ich druga część, trafia[…]

problem z epem

witam posiafam voopoo drag x pro kupilem akumulato[…]

Smok RPM 25 – Długopis Smoka

Smok RPM 25 to kolejne kompaktowe urządzenie od […]

Zasilania typu squonk to dość niepopularny segme[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.