EPF
Dyskusje o poszczególnych modelach atomizerów, aktualności i nowości.
By D_Waper
#1923703
Augvape to znany producent, a wielu do dziś korzysta z parowników serii Intake. Czy Augvape Alexa S24 RDA będzie równie dużym hitem? Atomizer powstał we współpracy z inną, całkiem znaną firmą- Inhale. Poniżej znajdziecie więcej informacji na temat Alexy.

Obrazek


Specyfikacja:

Obrazek


Kolorystyka:

Obrazek

Minimalizm, tak można podsumować wybór wersji kolorystycznych. Absolutne klasyki i nic poza tym. Osoby szukające kolorowego parownika mogą być zawiedzione.
Budowa:

RDA zazwyczaj są proste w budowie, a Alexa nie jest wyjątkiem. Bez problemu można ją rozłożyć na "części pierwsze" i porządnie wyczyścić w razie potrzeby. Im prostsza budowa, tym mniej elementów, które mogą ulec uszkodzeniu.

Obrazek

Podobny deck był już stosowany w wielu innych parownikach, ale z recenzji wynika, że Augvape poradził sobie bardzo dobrze. Niewielka komora powinna pozytywnie wpłynąć na poziom oddawania smaku, a montaż grzałki nie powinien Wam sprawić żadnych problemów.

Obrazek

Dodatkowo, miłym gestem w stronę osób początkujących jest fakt, że grzałka może być umieszczona "w obie strony", niezależnie od kierunku jej nakręcenia.
W pudełku:

Obrazek

W zestawie znajduje się adapter do ustników 510, więc jeżeli nie będzie Wam odpowiadał fabryczny, można zamontować własny.
Podsumowanie:

Augvape Alexa S24 RDA to ciekawa alternatywa dla obecnych aktualnie na rynku RDA. Czy jest sens zamieniać swój obecny parownik na Alexę? Sami musicie to ocenić.
W recenzjach wypada bardzo dobrze, a za granicą jej popularność szybko rośnie!


Więcej na temat Augvape Alexa S24 RDA możecie przeczytać tutaj: https://www.augvape.com/product/alexa-s24-rda/.

Aromaty FLOW a konkretniej ich druga część, trafia[…]

problem z epem

witam posiafam voopoo drag x pro kupilem akumulato[…]

Smok RPM 25 – Długopis Smoka

Smok RPM 25 to kolejne kompaktowe urządzenie od […]

Zasilania typu squonk to dość niepopularny segme[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.