EPF
Kompaktowe e-papierosy z wymiennymi wkładami/grzałkami do codziennego użytku.
Awatar użytkownika
By Xiamea
#1923691
Obrazek
Eleaf dał swoją odpowiedź na jednorazowe e-papierosy i oto jest IORE Vino.
Obrazek
Eleaf obserwując rynek dał swoją odpowiedź na bardzo popularne w ostatnim czasie jednorazowe e-papierosy. Używając IORE Vino od wyżej wymienionego producenta nasuwa się myśl, czy to jeszcze jednorazowy e-papieros, czy bardziej pod? Oceńmy!


Eleaf IORE Vino to nieduży, jednorazowy e-papieros, którego budowa jak i sama nazwa ma na myśl przywołać butelkę wina. Sprzęt jest bardzo lekki, bo waży zaledwie 31 g, więc można go zabrać ze sobą wszędzie. Dostępny jest w czterech kolorach, a cały design jest elegancki i nowoczesny.
Obrazek
Wkład, który otrzymujemy jest wbudowany w e-papierosa, co jest standardowym rozwiązaniem w jednorazowych urządzeniach. Oporność, jaką dysponujemy to 1.2Ω Mesh.
Grzałka jest wyposażona w technologię WideWick, co ma pomóc w odprowadzaniu wilgoci oraz wydłużyć żywotność.
Jedną z ważnych rzeczy w tym urządzeniu jest fakt, że wkład można napełniać do pięciu razy swoim płynem. To stanowi ciekawe rozwiązanie dla osób, które nie chcą się ograniczać do kilku smaków, które narzuca producent. Świetnym rozwiązaniem jest to również dla osób, które wapują niższe stężenia nikotyny, ale z tych rozwiązań na pewno nie ucieszą się osoby, którym zdarza się zapomnieć zabrać ze sobą płynu czy po prostu naładować urządzenia.
Obrazek
Akumulator wbudowany o pojemności aż 650 mAh co powinno starczyć na cały dzień używania, ponieważ urządzenie pracuje na maksymalne 10 W.
Ładowanie USB C, dzięki czemu możemy naładować wielokrotnie jednorazowego e-papierosa.

W Eleaf IORE Vine jest możliwość regulacji przepływu powietrza, ale znajduje się ona w dość nietypowym miejscu, bo na samym dole urządzenia. To rozwiązanie na pewno znajdzie swoich zwolenników. Kto nie chciałby mieć możliwości ustawienia sobie choćby poziomu intensywności smaku czy ilości pary?Podsumowanie
Krótko mówiąc, Eleaf IORE Vine jest jednorazowym e-papierosem do pięciu użyć. Na pewno przez wzgląd na możliwość uzupełnienia go własnym płynem może znaleźć fanów. Dzięki swojej wadze i wielkości można go zabrać na wycieczkę, imprezę czy gdziekolwiek indziej.

Więcej informacji o Eleaf IORE Vine na stronie producenta

Aromaty FLOW a konkretniej ich druga część, trafia[…]

problem z epem

witam posiafam voopoo drag x pro kupilem akumulato[…]

Smok RPM 25 – Długopis Smoka

Smok RPM 25 to kolejne kompaktowe urządzenie od […]

Zasilania typu squonk to dość niepopularny segme[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.