EPF
E-papierosy w kształcie walca, głównie na seryjne grzałki.
Awatar użytkownika
By Wenduu
#1923688
Innokin Sceptre Tube wygląda na kolejny przeciętny sprzęt, czy faktycznie tak jest ? Patrząc po recenzjach od czasu jego wypuszczenia, można śmiało powiedzieć, że Innokin się postarał, spójrzmy bliżej na ten sprzęt.
Obrazek
Specyfikacja

Wymiary: 118.2mm

Zasilanie: Wbudowana bateria o pojemności 1300mAh

Maksymalna moc: 18W / 20W

Zakres napięcia: 2.6-3.4V

Zakres oporności: 0.4-3.5ohm

Ładowanie: USB-C

Kolorystyka

Do wyboru mamy 6 wersji kolorystycznych, więc standardowo jestem zdania, że każdy znajdzie coś dla siebie.
Obrazek
Budowa

Innokin Sceptre to połączenie, sticka oraz poda, nasz tank jest plastikowy i w urządzeniu trzyma się na magnesach, co powoduję, że możemy szybko wymienić grzałkę bez konieczności rozkręcania tanka, uzupełnianie liquidu odbywa się poprzez przesunięcie górnego capa, co ciekawe zastosowano tutaj obrotowy system korzystania z airflow, aby zmniejszyć przepływ powietrza, wystarczy obrócić nasz tank, dzięki temu zabiegowi przymkniemy bądź otworzymy nasz airflow.

Użytkowanie

Sceptre korzysta z grzałek S series od Innokin, grzałki te charakteryzują się bardzo dobrym oddawaniem smaku, patrząc po recenzjach, faktycznie tak musi być, zachwytom nad tymi grzałkami nie ma końca, a korzystanie na 20 W potęguję doznania smakowe.

Bateria 1300 mAh nie należy do największych, ale przy korzystaniu na 20 W, nie powinna padać dramatycznie szybko, dodatkowo przyciskiem fire możemy zmieniać, na ilu watach chcemy korzystać, kolor fioletowy przycisku oznacza 20 W kolor niebieski 18 W.

Podsumowanie

Innokin Sceptre to dobry wybór, jeśli zależy nam na walorach smakowych, poręczny maluch, który w połączeniu z grzałkami S series da nam naprawdę przyjemne doznania, nie jest to sprzęt dla ludzi szukających potężnej chmury, tutaj chodzi tylko i wyłącznie o smak, Innokin zrobił naprawdę bardzo przyjemny sprzęt, który z powodzeniem może być w naszym codziennym użytku.

Aromaty FLOW a konkretniej ich druga część, trafia[…]

problem z epem

witam posiafam voopoo drag x pro kupilem akumulato[…]

Smok RPM 25 – Długopis Smoka

Smok RPM 25 to kolejne kompaktowe urządzenie od […]

Zasilania typu squonk to dość niepopularny segme[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.