EPF
Kompaktowe e-papierosy z wymiennymi wkładami/grzałkami do codziennego użytku.
By ZapKarol
#1923031
Podmody już dawno przejęły rynek dla wszelkiej maści dużych sticków i małych boxów. OXVA poszła za tym trendem i przygotowała coś ciekawego. Czy Vativ Mod to krok w dobrą stronę? Przekonajmy się.

Strona producenta już na wejściu atakuje nas sloganem, że są najbardziej innowacyjną firmą na rynku. OXVA Vativ mocno wpisuje się w tą ramę. Tym razem przygotowano dla nas moda, który będzie obsługiwał atomizery na standardowy gwint 510 i kartridże na dedykowane grzałki.

Specyfikacja:
Obrazek

Urządzenie jest dosyć małe i ma ciekawy, ergonomiczny kształt co będzie działać wyłącznie na korzyść. Moda na ogromne boxy przeminęła bezpowrotnie, a konsumenci szukają coraz mniejszych urządzeń, które nie będą uciążliwe z użytkowaniu. OXVA Vativ zasilany jest jednym akumulatorem 18650 (oczywiście nie jest załączony do zestawu) co jest kolejnym plusem z racji możliwości wymienienia baterii w trakcie dnia po wyczerpaniu poprzedniej. Dodatkowo ładowany jest poprzez port USB-C co stało się już standardem.

Warianty kolorystyczne:
Obrazek

Tutaj producent zdecydowanie zaszalał. Dostaliśmy aż sześć wersji OXVA Vativ, są stonowane, ciemne barwy jak i dosyć krzykliwa, turkusowa wariacja.

Atomizery:
Obrazek
Obrazek

Dwie wersje parowników, które możemy podłączyć do moda Vativ są w każdym sprzedawanym zestawie co jest ogromnym plusem działającym na korzyść moda. Każdy użytkownik będzie w stanie je przetestować bez konieczności wydawania dodatkowych pieniędzy. Atomizer jak i wkład do poda działają na te same, dedykowane grzałki produkowane przez OXVA, w zestawie otrzymujemy obie.
Wymiana kartridża na atomizer 510 została zaprezentowana na dwóch powyższych grafikach. Wydaje się dosyć ciekawie i sprawnie rozwiązana przez co nie powinna generować żadnych problemów.

Obrazek

Zawartość opakowania:
Obrazek
Jaką szpulę wybrać? (Oporność)

Ktoś mi powie jaką szpulę wybrać? Nie za bardzo ro[…]

Firmę SXmini pewnie większości z Was już dobrze z[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.