EPF
Dyskusje o poszczególnych modelach atomizerów, aktualności i nowości.
By ZapKarol
#1922926
Smoktech raczej nie jest producentem przykładającym wielką uwagę do oddawania smaku przez swoje atomizery i grzałki. Czy tak samo jest w TFV18 Mini?

Znajomi, którzy kupowali atomizery firmy Smok „bo słyszałem, że z tego jest dobry smak” zawsze wzbudzali we mnie uśmiech politowania. Brak jakiejkolwiek styczności z produktami konkurencyjnymi i przyzwyczajenie do danej marki powodowały dosyć błędne założenia. Zderzenie z atomizerami np. firmy Aspire bywało dosyć otrzeźwiające.

Obrazek

Smoktech zrobiło swój klasyczny ruch. Po wypuszczeniu jakiś czas temu atomizera TFV18 wypuścili niedawno wersję Mini na zupełnie inne zespoły grzewcze. Oczywiście króluje w nich siatka mesh, która wynagradza braki smakowe podbijaniem słodkości płynów.

Obrazek

Gama kolorystyczna w Smok TFV18 Mini jak zwykle jest dosyć szeroka. Producent oferuje również dwa warianty parownika skierowane na rynek TPD i tam gdzie takowe przepisy ograniczające pojemność atomizerów na szczęście nie obowiązują.

Obrazek

Podsumowanie:
Nie jestem przekonany czy Smok TFV18 Mini będzie powiewem świeżości na rynku. Bardziej skłaniałbym się ku opcji, że wypełni ciąg przyzwyczajeń fanów Smoka do wypuszczania pomniejszonych wersji nowych atomizerów. Grzałki na bazie siatki mesh mogą delikatnie poprawić odbiór walorów smakowych i zaspokoić standardowego użytkownika elektronicznych papierosów, ale tzw. smakowi neofici raczej będą mieli z nim niemały problem.
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.