EPF
Kompaktowe e-papierosy z wymiennymi wkładami/grzałkami do codziennego użytku.
By Andrzej.Vape
#1922734
Tym razem zajmę się VAPORESSO ZERO 2. Urządzenie jest proste w obsłudze, ponieważ działa automatycznie w chwili zaciągnięcia. Jego design inspirowany jest kosmosem, co nietrudno stwierdzić patrząc na kształt. Bateria w ZERO 2 ma pojemność 800 mAh, a kartridże pojemności 3 ml. W przeciwieństwie do oryginalnego ZERO, które miało baterię 650 mAh i pojemność kartridża 2 ml zasługują na pochwałę. Pojemniki są wymienne między dwoma urządzeniami.
VAPORESSO ZERO 2


Obrazek


O urządzeniu.
VAPORESSO ZERO 2 otrzymujemy w prostym opakowaniu po otwarciu odsłania nam owe urządzenie. Wraz z wkładem 1,0 ohm i zapasowym kartridżem, instrukcją obsługi, kablem ładującym USB-C i pustą plastikową butelką na płyn o pojemności 10 ml. Ta butelka to najlepszy sposób na uzupełnianie, ponieważ wykorzystują one metodę PTF (Push To Fill).

Fabrycznie zainstalowany wkład 1,0 ohm ma moc 11 watów, a drugi 1,3 ohm 9 watów. Naprawdę nie mam sposobu, aby to zweryfikować, poza tym, że odczułem różnicę podczas zmian w ilości aerozolu, który pozyskałem przy tym samym zaciągnięciu. Godnym uwagi jest to, że zainstalowany wkład 1,0 ohm jest wyposażony w plastikową folię, aby użytkownik nie użył go przed napełnieniem.

Obrazek

Wrażenia ogólne VAPORESSO ZERO 2
Podoba mi się wykonanie tego urządzenia. Niewątpliwe bardzo dobrym zagraniem ze strony VAPORESSO było zdecydowanie się na wymienne wkłady z pierwszą oryginalną generacją ZERO. Jak na moje osobiste preferencje, przepływ powietrza jest zbyt ciasny. Trafi w gusta osób, którzy lubią dość ciasne MTL. Byłbym zainteresowany czymś w rodzaju kapsuły 0,8 omów z siatki mesh z nieco większym przepływem powietrza. Z pewnością lepiej pasowałaby do mojego stylu MTL. Doceniam to, że firma VAPORESSO zastosowała w nowych wkładach konstrukcję SSS, która jest odporna na przecieki. Bardzo nie lubię gdy, sprzęt przecieka i zostawia tłuste ślady, które czasem ciężko jest sprać.

Obrazek

SPECYFIKACJA Zestawu Systemu Vaporesso Zero 2 Pod
Wymiary: 89*31,8*19mm
Pojemność kartridża: 3 ml (standard), 2 ml (TPD)
Moc wyjściowa: 1.3ohm CCELL Pod (9 W), 1.0ohm Mesh Pod (11 W)
System napełniania:PTF (wciśnij, aby napełnić)
Pojemność baterii: 800 mAh;
Prąd ładowania: typ C, 1A
Czas ładowania: 45 minut
Pojemność baterii: 800 mAh;
Smok Solus 2 – recenzja

http://www.editer.pl/fotka/e91de5f48e[…]

Witam szukam strony gdzie można kupić akumulatorki[…]

Jaki box wybrać

Hej :) Moglibyście polecić mi jakiegoś boxa do 250[…]

Tesla 86w

Hej, Mam Teslę 86w od niedawna i nie wiem jak ust[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.