EPF
E-papierosy dla zaawansowanych e-palaczy.
Mody dzielimy na dwie kategorie:
Elektroniczne - zasilania posiadają rozbudowaną elektronikę z możliwością regulacji wielu parametrów,
Mechaniczne - zasilania nie posiadają elektroniki, a jego działanie regulujemy budową grzałki i wydajnością akumulatora.
Awatar użytkownika
By Wenduu
#1922491
GeekVape Obelisk 200 to kontynuacja serii Obelisk, w rodzinie mamy już Obeliska 60 oraz 120, co ma w sobie ostatni wypuszczony na rynek Obelisk oznaczony numerem 200 ? Sprawdźmy zatem.
Specyfikacja

Wymiary: 125*42.0*20.0 mm
Zakres mocy: 5-200 W
Zasilany przez 2 akumulatory 18650
Zakres temperatury działania moda: -10-60℃
Ładowanie: USB Type-C 5 V / 2 A
Rozmiar wyświetlacza: 0.96 cala TFT Color Scree
Kolorystyka
Obrazek
Obelisk dostępny jest w czterech wariantach kolorystycznych, kolory są bardzo ładne a wykończenie połyskującym panelem, sprawia bardzo fajne wrażenie.
Budowa

GeekVape stawia na mały rozmiar oraz kompaktowość zasilania, twierdząc, że to najmniejsze urządzenie zapewniające moc 200 W. Idealnie mieszczące się w ręce i wygodne do noszenia.
Obrazek
Jak podaję firma, Obelisk został wycięty z jednego bloku aluminium, co powoduję, że jest tak lekki i poręczny, sama bryła jest naprawdę elegancka i lekka.
Obrazek
Atomizer

GeekVape Obelisk 200 został wypuszczony na rynek wraz z atomizerem, o tej same nazwie, a mianowicie Obelisk, tank na bardzo dobrze nam znane grzałki serii Z, czyli Zeus. O samym tanku można powiedzieć tyle, że posiada górny airflow oraz system zalewania, grzałki z serii Z oddają smak przyzwoicie, więc powinniśmy być zadowoleni.
Obrazek
Zasilanie

Obelisk 200 nie posiada wbudowanej baterii jak jego poprzednicy, zasilany jest dwoma akumulatorami 18650, geekvape w budowie klapki do akumulatorów w przypadku tego sprzętu niestety cofnęło się wstecz, a to dlatego, że klapkę mamy ściąganą w całości. Jak dla mnie problematyczne rozwiązanie, łatwo zgubić coś takiego.
Obrazek
Podsumowanie

Obelisk 200 jest całkiem fajnym urządzeniem, mały, kompaktowy i co najważniejsze ma sporą moc, więc zadowoli każdego. W moim odczuciu sprzęt prezentuję się bardzo dobrze, jedynym minusem jest klapka którą wyciągana w całości może się łatwo zgubić.
Jaką szpulę wybrać? (Oporność)

Ktoś mi powie jaką szpulę wybrać? Nie za bardzo ro[…]

Firmę SXmini pewnie większości z Was już dobrze z[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.