EPF
Kompaktowe e-papierosy z wymiennymi wkładami/grzałkami do codziennego użytku.
By ZapKarol
#1922486
Każde odejście od przerobionego ze wszystkich stron designu POD MODów jest warte uwagi. Tym razem sprawdzimy VandyVape Nox POD.

Obrazek

VandyVape wypłynęło na szerokie wody świadomości konsumentów bardzo udanymi Kylin RTA i swoim autorskim modem typu squonk. Tym razem wpisują się w obowiązujące trendy zalewania rynku urządzeniami typu POD MOD i wypuszczają urządzenie nazwane Nox.

Specyfikacja:
– bateria: 1600mAh
– port USB-C
– regulacja mocy: 5W – 60W
– dwa kompatybilne zbiorniki (MTL i DL o pojemności 3ml i 4.5ml)
– wysokość: 103mm
– szerokość: 42,8mm

Obrazek

Uwagę przyciąga zdecydowanie dosyć nietuzinkowy, jeśli chodzi o PODa, design urządzenia. VandyVape Nox wygląda jak mniejsza wersja boxa czym może zaskarbić uwagę fanów tego typu rozwiązań. Dodatkowo producent oferuje pięć wersji kolorystycznych widocznych na grafice powyżej.

Obrazek

Cztery rodzaje zespołów grzewczych dają nam bardzo dużą możliwość personalizacji i dostosowywania VandyVape Vox Pod pod swoje wymagania. Dorzucając do tego dwa dedykowane kartridże pod różne typy sposobu zaciągnięcia chmury otrzymujemy urządzenie, które przystosujemy dokładnie pod siebie.

Obrazek

Regulowany przepływ powietrza również gra na korzyść urządzenia wpisując się w charakterystykę VandyVape Vox Pod opisywaną powyżej.

Obrazek

Sposób uzupełniania płynu mimo konieczności wyciągnięcia kartridża i odwrócenia go jest mimo wszystko plusem. Niestety aktualnie w segmencie POD MODów to jedyne rozwiązanie, które się sprawdza. Szczególnie mając w pamięci jakie problemy z utrzymywaniem ciśnienia w zbiorniku mają tego typu sprzęty od Vaporesso, które możemy zalać odkręcając plastikowy top cap.

Obrazek

Podsumowując uważam, że warto rozważyć wprowadzenie tego modelu na rynek. Na półkach sklepowych powiało by lekką świeżością patrząc na design innych tego typu urządzeń. Tym bardziej, że VandyVape wielokrotnie udowadniało, że ich urządzenia trzymają odpowiednią jakość wykonania.
Siema mam problem z lq

Sytuacja wygląda tak że chce zrobić swój własny lq[…]

Grzałki a kompatybilność

Dzień dobry, mam takie pytanie do Was.Posiadam smo[…]

Wotofo Profile PS Dual Mesh został stworzony przy […]

Urządzenia w stylu Billet Boxa mocno wpisują się w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.