EPF
E-papierosy dla zaawansowanych e-palaczy.
Mody dzielimy na dwie kategorie:
Elektroniczne - zasilania posiadają rozbudowaną elektronikę z możliwością regulacji wielu parametrów,
Mechaniczne - zasilania nie posiadają elektroniki, a jego działanie regulujemy budową grzałki i wydajnością akumulatora.
Awatar użytkownika
By Wenduu
#1922383
Obrazek
Aegis S100, czyli kontynuacja znakomitej serii Aegis Solo która to wychodziła z atomizerem Cerberus, tym razem GeekVape postawiło na design oraz połączenie Solo z atomizerem Z 2021, zobaczymy, jak to wyszło.
Obrazek
Specyfikacja

Zasilanie: Pojedyńcza bateria 18650
Moc Maksymalna:100W
Zakres rezystencji: 0.1-3ohm
Ekran: 1.08 inch TFT
Ładowanie: 5V/2A
Kolorystyka
Obrazek
Kolorystyka taka sama jak w przypadku Aegisa L200, mamy wybór spośród 6 kolorów, więc każdy znajdzie ten odpowiedni dla siebie.
Atomizer

Aegis S100 bez dwóch zdań przypomina przepołowionego L200, czyli Legenda 2, mamy tak samo chowany port USB-C, pod gumą która okrojona jest pod kątem, mamy ten sam suwak do blokady całego urządzenia co w moim odczuciu jest bardzo fajnym pomysłem. Czy znajdziemy w nim coś innowacyjnego ? Raczej nie, zmiana atomizera wpływa korzystnie, nie powiem, że nie aczkolwiek oczekiwałem czegoś więcej. Klasycznie już mamy zastosowany certyfikat IP68, czyli ochronę przed pyłem, kurzem, zalaniem oraz upadkiem.
Budowa

Aegis S100 bez dwóch zdań przypomina przepołowionego L200 czyli Legenda 2, mamy tak samo chowany port USB-C, pod gumą która okrojona jest pod kątem, mamy ten sam suwak do blokady całego urządzenia co w moim odczuciu jest bardzo fajnym pomysłem. Czy znajdziemy w nim coś innowacyjnego ? Raczej nie, zmiana atomizera wpływa korzystnie, nie powiem, że nie aczkolwiek oczekiwałem czegoś więcej. Klasycznie już mamy zastosowany certyfikat IP68 czyli ochronę przed pyłem, kurzem, zalaniem oraz upadkiem.
Obrazek
Podobnie jak w poprzedniku czyli Aegisie Solo baterię mamy chowaną pod nakrętką.
Podsumowanie

Aegis S100 to nic innego jak Aegis L200 tyle, że w mniejszej wersji, jak dla mnie nadal jednak warto go zakupić, czemu ? Bo to nadal bardzo dobry sprzęt, który wytrzyma nie jedno, dodatkowo dobrze zobaczyć nowy tank na Aegisie Solo 2 z grzałki z serii Z. Jak zostanie on przyjęty przez użytkowników ? Mam nadzieje, że dobrze i myslę, że spokojnie znajdzie on spore grono odbiorców.
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.