EPF
Kompaktowe e-papierosy z wymiennymi wkładami/grzałkami do codziennego użytku.
By Andrzej.Vape
#1922275
O URZĄDZENIU ASPIRE MINICAN PLUS POD.

Obrazek

Aspire Minican+ to nowe i ulepszony egzemplarz oryginalnego urządzenia Minican Pod.
Cechuje go przystępna cena i zwiększona moc wyjściowa. Wszystko to dopełnione bardzo stylowym wykonaniem, które z pewnością
przyciągnie wzrok, gdy będziesz cieszyć się niesamowitą funkcjonalnością, jakością wykonania i estetyką tego
pięknego urządzenia do wapowania. Minican+ wykorzystuje wysokiej jakości proces formowania wtryskowego
z półprzepuszczalnym materiałem PCTG, dzięki czemu każda jednostka prezentuje nowoczesny wygląd. Minican+ jest nieco
większy, ale jego pojemność baterii jest znacznie większa, co przekłada się na większą satysfakcję z użytkowania.

Obrazek

KLUCZOWE CECHY:
Płynniejszy i szerszy przepływ powietrza
Wykorzystuje grzałki mesh 0.8ohm
Aktywowany zaciągnięciem
Pojemność kartridża 2 ml
Stała moc wyjściowa 3,7 V
Szybkie ładowanie typu C
Silne połączenie magnetyczne zapobiega wypadaniu systemu grzewczego
Zabezpieczenie chipsetu Aspire ASP
Minican+ jest kompatybilny ze wszystkimi kartridżami z poprzedniej wersji Minican, oferując większy wybór.
Dzięki czemu doświadczymy lepszego smaku niesamowite grzałki typu mesh 0,8 omh, które mają długą żywotność i niesamowitą wydajność.

Wymienne kartridże mają pojemność 2 ml, które mają łatwy system napełniania od dołu i doskonale współpracują z e-liquidami z solą
nikotynową, zapewniając intensywny, ale satysfakcjonujący aerozol pełen smaku.

Obrazek

ZAWARTOŚĆ PUDEŁKA:


urządzenie Minican+ (850 mAh)
Minican Pod 0,8 Ω (cewka niewymienna) 2,0 ml
kabel typu C
smycz
instrukcja obsługi


Podsumowanie:
Aspire Minican+ mały poręczny, w którym naprawdę drzemie moc do tego mocno unikatowy, ale prosty
design i przystępna cena czego chcieć więcej. W niedużych pieniądzach otrzymujemy bardzo dobrej jakości
urządzenie mające aż 850 mah baterii. Podającej stałe 3.7 volta wprost na siatkę mesh co zapewnia pełnię
smaku i dużą żywotność. Wykonanie sprzętu przypadnie do gustu zarówno starszym, jak i młodszym.
Dzięki możliwości powieszenia urządzenia na smyczy zyskujemy olbrzymią zaletę wpływającą jeszcze
bardziej na poręczność oraz mobilność . W ogólnym rozrachunku Aspire Minican+ jest bardzo dobrą propozycją
jako sprzęt na początek, jak również sprzęt uzupełniający do auta lub biura.

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

nie chcę się włączyć

kupiłam oxva slim xpro w grudniu, nagle dzisiaj ni[…]

Około dwa tygodnie temu zrobiłem dwa liquidy z aro[…]

Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.