EPF
E-papierosy dla zaawansowanych e-palaczy.
Mody dzielimy na dwie kategorie:
Elektroniczne - zasilania posiadają rozbudowaną elektronikę z możliwością regulacji wielu parametrów,
Mechaniczne - zasilania nie posiadają elektroniki, a jego działanie regulujemy budową grzałki i wydajnością akumulatora.
Awatar użytkownika
By Wenduu
#1921833
Augvape Flash Kit zaprojektowano jako klasyczny mod cylindryczny, zasilany jest jedną baterią formatu 21700, 20700 lub 18650. Sprawdźmy zatem jak Flash, wygląda w pełnym przekroju i w co, został wyposażony.
Obrazek
Specyfikacja
Obrazek
Korpus moda został wykonany z aluminium, czarne wykończenia powierzchni oraz żłobienia, które zostały wykonane, oprócz funkcji ozdobnej, poprawiają również ergonomię urządzenia, zapewniając pewny chwyt. W górnej części moda umiejscowiono przycisk FIRE.

Kolorystyka
Obrazek
Augvape Flash Kit został wyprodukowany tylko i wyłącznie w jednym kolorze i jest to kolor czarny. Nie wiem czemu producent, zdecydował się tylko na jedne kolor, ale może to i dobrze.

Atomizer

Do zestawu dodano atomizer Intake Sub-Ohm Tank, sam tank został wyposażony w grzałki mesh typu Super SS 890L. Grzałki te podobno mają służyć dłużej względem poprzednich.
Obrazek
Atomizer posiada pojemność 3.5ml ze standardowym szkłem, natomiast jest możliwość zainstalowania tubki typu bulb, dzięki której zwiększymy pojemność do 5 ml.
Obrazek
Budowa

Augvape Flash Kit ma bardzo prostą konstrukcję, co powoduję, że jego funkcjonalność jest dość ograniczona, by nie powiedzieć mocno. Mod pracuje w trybie skokowej, trójstopniowej regulacji napięcia.
Obrazek
Napięcie zmieniamy w sposób trzykrotnego szybkiego wciśnięcia przycisku Fire. Poziom napięcia wyjściowego sygnalizowany jest odpowiednim kolorem kontrolki umieszczonej w przycisku. Rezystancja grzałek, jaką obsługuję Flash, oscyluję w granicach od 0,05 do 3,0 omów.
Obrazek
Komora baterii zamykana jest od spodu dużym capem. Średnica podstawy atomizera wynosi 26 mm.
Obrazek
Augvape Flash Kit jak widzimy, na przekroju wygląda jak typowy stick, nie wyróżnia się niczym specjalnym, aczkolwiek posiada ciekawy design.

Podsumowanie

Flash Kit jest dość ciekawą propozycją, aczkolwiek nie jest rewolucją czy też sprzętem must have, jest raczej powrotem do korzeni, gdzieś w czasy Spinnera czy Aspire CF. Jak dla mnie sprzęt posiada ciekawy wygląd i nie wiem, czy czymś więcej by mnie urzekł, chociaż chciałbym sprawdzić grzałki, czy faktycznie są, tak wytrzymałe, jak twierdzi producent.

Cena

Za Flash KIT będziemy musieli zapłacić około 25$. Cena jak dla mnie lekko przesadzona, nie wiem, czy ten sprzęt jest wart aż tylu pieniędzy i sądzę, że w tym budżecie można poszukać czegoś ciekawszego.
Obrazek
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.