EPF
Shake and Vape - płyny do zmieszania z bazą nikotynową lub bez nikotyny.
By Lysy Tdp
#1912200
#VAPE_MAJSTER'S
#BEILLUMINATI
#ILLUMINATI
#KILLUMINATI
#BEWELL
# UZI
#BLUE
#EXTRA_COOL


Witam. Po krótkiej przerwie chciałbym Wam przedstawić premix z  lodowej serii UZI, który otrzymałem od hurtowni Be-Well, a jest nim Blue.

BUTELKA : Płyn dostajemy w butelce Gorilla 60ml. W której mamy miejsce na 2 shoty nikotynowe. Etykietka prosta z pistoletem Uzi w niebieskim kolorze. Wszystkie informacje o produkcie bardzo czytelne i zawarte na butelce.

ZAPACH : Po odkręceniu butelki wydobywa nam się bardzo intensywny zapach leśnych owoców. Zapowiada się bardzo ciekawie.

SMAK : Pierwsze zalanie na grzałkę, rozgrzewamy asgarda . Jeden wdech, drugi i jestem w szoku. Malina i poziomka tworzą nam słodki smak, który ładnie zostaje przy wdechu, za to na wydechu jagoda dodaje nam lekki kwaśny a co za tym idzie świeży posmak, który przez długi czas utrzymuje się na języku. Do tego odpowiednio dawkowana koolada i normalnie niebo w gębie

PODSUMOWANIE : Owoce naturalne, bez żadnej chemii. Smaki idealnie dopasowane i koolada. W serii Ultra COOL producent zdecydował się na dodanie koolady do całej serii. Jak myślicie to był dobry pomysł? Ja jestem na tak. A Wy??
Do testów posłużył mi asgard mini i topside single.
Pozdrawiam Lysy Brodacz Obrazek

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By roll_nick
#1912202
Przepraszam, czym są te dziwne ciągi znaków na wstępie?

Iluminaci, na ile kilku z nich zdążyłem poznać, nie przepadają za EIN, a już na pewno za premiksami. Zresztą za wieloma rzeczami nie przepadają, nawet za poznawaniem ich.

Nie, nie uważam żeby dodawanie koolady do całej serii było dobrym pomysłem, raz że przeciwnicy tegoż nie mają wówczas możliwości wyboru z tego akurat asortymentu, a dwa - wzorem pana Artura z @Maiart - myślę że przeniesienie związku chemicznego używanego dotychczas w przemyśle kosmetycznym do produktów wziewnych jest nieco ryzykownym przedsięwzięciem.
By Lysy Tdp
#1912203
To są otagowane sklepy hurtowni Be-Well. Sieci sklepów Be Illuminati, Illuminati, K-illumianti

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
By Krasnal45
#1912221
Lysy Tdp pisze: Owoce naturalne, bez żadnej chemii. Smaki idealnie dopasowane i koolada. W serii Ultra COOL producent zdecydował się na dodanie koolady do całej serii. Jak myślicie to był dobry pomysł? Ja jestem na tak. A Wy??

A ny zdecydowanie na nie!! Dlaczego? powtorzę za kolegą @roll_nick :
Nie, nie uważam żeby dodawanie koolady do całej serii było dobrym pomysłem, raz że przeciwnicy tegoż nie mają wówczas możliwości wyboru z tego akurat asortymentu, a dwa - wzorem pana Artura z @Maiart - myślę że przeniesienie związku chemicznego używanego dotychczas w przemyśle kosmetycznym do produktów wziewnych jest nieco ryzykownym przedsięwzięciem.

I proszę, nie używaj w tych reklamach określeń typu "Owoce naturalne", bo to obrzydliwe kłamstwo...
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.