EPF
Shake and Vape - płyny do zmieszania z bazą nikotynową lub bez nikotyny.
By Lysy Tdp
#1910910
#BE_ILLUMINATI
#ILLUMINATI
#K_IlLUMINATI
#BE_WELL
#SIMPLE
#LEMON

Dobry wieczór. Dzisiejszego wieczoru chciałbym przedstawić ostatni premix z serii SIMPLE. A jest nim LEMON.

BUTELKA : Płyn dostajemy w butelce gorilla 60ml z miejscem na 2 shoty nikotynowe. Etykietka przejrzysta i czytelna w czarnym kolorze. Wszystkie informacje na temat płynu zawarte na opakowaniu.

ZAPACH : Od razu po odkręceniu butelki wydobywa nam się fajny intensywny zapach cytryny. Jest on bardzo naturalny, ale czy taki będzie na grzałce zaraz się przekonamy .

SMAK : Świeża wata na kalim, pierwsze kilka kropel. Hmmm.. Nie ukrywam jest kwaśno ale bez przesady. Cytryna jest bardzo naturalna. Nie czuję w niej żadnej chemii. Do tego świetne dawkowanie koolady nadaje jej fajny chłodny smak, który długo zostaje na  naszych kubkach smakowych.

PODSUMOWANIE :Co tu dużo mówić. Według mnie cała seria zasługuje na mega pozytywny plus. Wielki ukłon w stronę producenta który użył chłodzika w idealny sposób. Bo żaden z nich nie mrozi gardła, a delikatnie nam go schładza. Jeśli chodzi o pojedyncze smaki premixow w swojej kategorii cenowej ta seria nie ma sobie równych.
Do testów użyłem Kali v2 rda, oraz drone dna 250 c. Pozdrawiam LysyTdp Obrazek

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
Ostatnio zmieniony 05 gru 2019, 22:51 przez Lysy Tdp, łącznie zmieniany 1 raz.
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.