EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By The KaliBEAR
#1834195
Witam wszystkich na forum, od jakiegoś czasu naprawiam sobie elektronikę w boxach,
przeważnie rozwiązanie nie są zbyt wyszukane, lecz natrafiłem na ciekawą zagadkę, otóż w moje ręce trafił cuboid, który się grzeje po włączeniu do ok 50 stopni C tak wynika z danych Arctic fox, instalowałem przeróżne oprogramowania, chodził na wielu oprogramowaniach, dalej nic. rozebrałem go w celu sprawdzenia gdzie na obudowie może wystąpić zwarcie, nic. Coś jest nie tak na płycie. Z moich ustaleń wynika że grzeją się 2 elementy na płytce o oznaczeniach PH01, jestem niemal pewien że to nie ich wina sama w sobie, lecz gdzieś jest zwarcie bądź inna typowa dla tego modelu usterka. Jak ktoś miał problem podobny który rozwiązał, będę wdzięczny jeśli podzieli się takowym rozwiązaniem.



Z góry dzięki za komentarze typu nie da sie naprawić, albo inne tego typu głupoty, bo idąc tym tokiem myślenia do wyrzucenia byłby mój smok r 80 i obecnie używany prze ze mnie predator, a jednak działają choć obydwoje miały poważne usterki elektroniczne , a forum pisało że do wyrzucenia...

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

nie chcę się włączyć

kupiłam oxva slim xpro w grudniu, nagle dzisiaj ni[…]

Około dwa tygodnie temu zrobiłem dwa liquidy z aro[…]

Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.