EPF
By mckoval
#1765332
Nie znalazłem tematu o tym zasilaniu..
Używam od kilku godzin i jestem zaskoczony..

[img]https://www.google.pl/search?safe=active&q=vaporesso+nebula+100w+tc&tbm=isch&tbs=simg:CAQSmAEJp_1_11dsvyzCYajAELEKjU2AQaBggDCAgICgwLELCMpwgaYQpfCAMSJ7gCqwazBocCkwKFAqUCCqoGoxL6NsQz-zaeNvk2-iblNfA2oDPRNRowlwBvFVkeFwiDelPNTjWSnE7pTFgiotNiL2qPf6e6QL0RH3U2LcHwpJl6Cl3jvMWPIAQMCxCOrv4IGgoKCAgBEgQtBH5LDA&sa=X&ved=0ahUKEwjRh_H__tvSAhUKFCwKHUJDBp0Qwg4IFygA&biw=360&bih=511&dpr=3[/img]


Całkiem sympatyczny, naprawdę dobrze wykonany, ładny i chyba solidny mod.

Napędzany przez chipset Omnia (wg informacji producenta), siedzący też w tarot mini i attitude.
Tutaj zaletą jest możliwość zastosowania akumulatora 26650.

Jako posiadacz wielu przeróżnych Joyetechów, Wismeców, Eleafów i jednego Aspire Plato jestem przyzwyczajony do pewnej logiki działania, której tu niestety nie znalazłem.. np. nie da się wyłączyć wyświetlacza.
Ponadto w trybie TC nie mamy wpływu na moc - ustawiamy tylko temperaturę, a reszta robi się sama.

Jest też jakiś Smart Mode, Bypass mode i TCR, ale nie próbowałem ich używać.

Dla fanów krzywej mocy - jest i podobno działa świetnie.
Ponadto producent poszedł krok dalej i wprowadził funkcję krzywej temperatury - analogoliczna do krzywej mocy, tyle że dotyczy temperatury (doh..)

Po kilku godzinach stwierdzam, że tryb TC działa wyraźnie lepiej, niż w moim ukochanym Coboid'zie Mini.

Reasumując, nie polecam, ale przeczytałem zachodnią recenzję, gdzie pisali, że "vaping experience" jest bardzo zbliżony jakością do vt75, na które się nie zdecydowałem, bo odrzuca mnie wizja escribe'a, a na sx mini q mini nie mam ochoty wydawać ośmiu stówek..
By pdmax
#1816044
Tez wlasnie zakupiłem :) miałem vtc mini Teraz dopiero widze roznice jaka daje lepszy sprzet :)
Dopiero go rozgryzam :)

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

nie chcę się włączyć

kupiłam oxva slim xpro w grudniu, nagle dzisiaj ni[…]

Około dwa tygodnie temu zrobiłem dwa liquidy z aro[…]

Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.