EPF
Awatar użytkownika
By wertjacek
#1766765
ja mam griffina 25 i wcale nie wystaje.Natomiast wygląda to przyznam dziwnie.
Awatar użytkownika
By arturbig
#1766766
wertjacek pisze:ja mam griffina 25 i wcale nie wystaje.Natomiast wygląda to przyznam dziwnie.

Bardzo ci dziękuje , rozwiałeś moje wątpliwości.
Awatar użytkownika
By krzychu44k
#1766768
Aż z ciekawośći zakręciłem Obsa Engine i wystaje ok.1mm.od strony przycisku Fire,po bokach prawie równo z D4.
By rychu147
#1766796
Takie,szybkie pytanie czy wam też buczy albo raczej brzęczy podczas używania kontroli temperatury ?
Awatar użytkownika
By krzychu44k
#1766809
Troszkę słychać ale jak się do ucha przystawi,ponoć to normalka-przetwornica pracuje
By rychu147
#1766841
No wlasnie w tym problem ze slychac normalnie im wiecej juli tym glosniej ,na watt wszystko ok cisza... Nie wiem czy to bezpieczne , mialem kilka modow i pierwszy raz z takim czyms sie spotkalem.
Awatar użytkownika
By Master_PiT
#1766851
Wszystkie moje ipv jakie mam i miałem tak robią
Awatar użytkownika
By krzychu44k
#1766853
Nastawiłem na 30 J i jest troszeczke głośniej jednak trzeba trzymać bliżej ucha.Gdzieś był poruszany temat przy SX cbyba i też trochę komuś brzęczało.Ponoć dzieje się to przy elektronice Yihi
Awatar użytkownika
By mister67
#1770958
Witam wszystkich, noszę się z zamiarem kupna tego cudaka i w związku z powyższym mam dwa pytania.
Pierwsze, czy ma ktoś wersję Bronze Yellow w połączeniu z czarnym Merlinem (chętnie zobaczyłbym jakieś fotki ) ?
Drugie, do wszystkich którzy go mają u siebie. Czy jest możliwość wygaszenia ekranu, tak aby nie świecił się po wciśnięciu FIRE ?
Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
By krzychu44k
#1770963
Nie ma możliwości wygaszenia telewizorka,po strzale jedynie przyciemnia się trochę.
Brąz z czarnym chyba nie bardzo *SMOKEKING*
Awatar użytkownika
By mister67
#1770976
krzychu44k pisze:Nie ma możliwości wygaszenia telewizorka,po strzale jedynie przyciemnia się trochę.
Brąz z czarnym chyba nie bardzo *SMOKEKING*


No to szkoda, bo powiem szczerze przyzwyczajony jestem do ciemnego ekranu.
Co do drugiej części odpowiedzi, pomyślałem sobie skoro Bronze Yellow ma czarne przyciski i w miarę to pasuje (chociaż według mojego skromnego zdania srebrne na jednym z obrazków wyglądają lepiej) to i czarny atomizer będzie lepiej się komponował do całości niż srebrny na przykład.
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.