EPF
Awatar użytkownika
By Thaniell
#1225114
Wygląda dość żenująco ;) Szklane baniaki do nano są już dość dawno, może trzeba iść tą drogą, bo wyglądają kozacko, a to? hmm...
Awatar użytkownika
By PucH2
#1225121
Oczekuje szklanego komina, ale jednak nie takiego.
By szyroki
#1225141
Piękny, faktycznie przypomina lampę próżniową, dalej używa się ich we wzmacniaczach lampowych.
Bałbym się jednak z tym gdziekolwiek wyjść, a nawet włożyć do kieszeni/torby. A jak nie można wyjść, to po co taki kozak? :)
Awatar użytkownika
By PucH2
#1225144
Chadzam wszędzie ż szklanym i naprawdę nie ma czego się bać. Jednak jak kto ma dziurawe ręce to nie dla niego szkiełka ani diament.
Awatar użytkownika
By Fabian74
#1225437
Widok grzałki i ściemniałego nośnika w żaden sposób nie przekonuje mnie.Zdecydowanie bardziej wolę standardową tubkę z SS i plastikową wstawkę.
Awatar użytkownika
By bullet
#1225471
Łoooo dla mnie zaczepiste , Fajniutko wygląda ja sie jaram :mrgreen:
Pytanie tylko jak te baniaku szklane będą sie zachowywać przy niższych temperaturach :wink:
Awatar użytkownika
By jsakic19
#1225485
Taki laboratoryjny będzie można podglądać proces parowania ;). Fajny pomysł.
Awatar użytkownika
By patrykowski
#1225489
Moim zdaniem to kiepski pomysł, ten widok grzałki mnie odrzuca, wolę tego nie widzieć, a jedynie czuć smak lq, ale z drugiej strony łatwa kontrola wizualna setupu.
Minusów jest wiecej jak plusów.
Awatar użytkownika
By HALF and HALF
#1280096
Purystyczne retro :) zajedwabiście będzie toto wyglądać na drewniakach. Szkoda tylko, że nie zrobili tego w 100% ze szkła. Cienko na dłuższy dystans widzę to miejsce łączenia z SS. Zamówił już ktoś? :)
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.