EPF
Kompaktowe e-papierosy z wymiennymi wkładami/grzałkami do codziennego użytku.
Awatar użytkownika
By Wenduu
#1924279
SMOK RPM 5 PRO to kolejna już odsłona kultowej serii RPM, doskonale wiemy, że każdy ma mieszane uczucia co do "odgrzewania" serii, jednak tym razem muszę przyznać, że jest to naprawdę ciekawe urządzenie. Sprawdźmy zatem, co nowego oferuję nowy RPM 5 PRO.
Obrazek
Specyfikacja

Rozmiar: 29,5*31,2*95,8mm

Pojemność: 6,5 ml

Bateria: 1x18650 (brak w zestawie)

Moc wyjściowa: 5-80 W

Ładowanie typu C

SMOK RPM 5 PRO wydaję się, dość duży jak na urządzenie typu POD, jednak w rzeczywistości tak nie jest, leży dobrze w ręku i spokojnie mieści się w kieszeni.

Kolorystyka
Obrazek
Do wyboru mamy osiem wersji kolorystycznych, więc każdy spokojnie znajdzie, coś odpowiedniego dla siebie.

Budowa
Obrazek
RPM 5 PRO posiada pojemny kartridż, a mianowicie 6.5 ml, przyjemny interfejs pozwala nam na swobodne zmiany watów oraz dostosowanie wyświetlacza pod nasze preferencje. Zasilany jest jednym akumulatorem 18650, trzeba przyznać, że wejście od akumulatorów jest wykonane całkiem dobrze i wydaję się, że nie powinno być problemów nawet po częstym otwieraniu. To, co jednak najważniejsze to wykorzystanie, całkowicie nowych grzałek RPM 3. System zalewania jest od góry, co bardzo cieszy, nareszcie zrezygnowano z gumek umieszczonych na dole wkładu.

Grzałki
Obrazek
Jak widzimy, grzałki RPM 3 posiadają dużą rozbieżność w korzystaniu, grzałka 0.15 przeznaczona pod duże chmury i trochę słabsze oddanie smaku, natomiast 0.23 przeznaczona jest na zdecydowanie mniejsze waty, ale rekompensuje to w postaci, oddania lepszego i wyrazistszego smaku. Obydwie grzałki zbudowane są na siatce MESH.

Podsumowanie

SMOK RPM 5 PRO to naprawdę solidne urządzenie, wiem, bo miałem okazję korzystać i niedługo pojawi się pełna recenzja tego sprzętu. Skupmy się jednak na tym, co najważniejsze, nie jest to odgrzany kotlet, który dodaję tylko nowe grzałki, ciekawy design, dobre wykończenie oraz co najważniejsze pełne wykorzystanie mocy, którą oferuję, powoduję, że naprawdę warto mu się przyjrzeć i zastanowić nad zakupem.
By Tuptus
#1924933
Witam!
Mam go od wczoraj.
Na ekranie na góze jest moc w Watach.
Poniżej są dwie wartości których nie jestem pewien. Po lewej mam zawsze 0,24 a założoną mam grzałkę 0,23Ohm czyli tu jest wyświetlana rezystancja grzałki? Po prawej pojawia się wartość w momencie przyciśnięcia przycisku Fire - tutaj nie jestem pewien co jest podawane. Napięcie grzałki? Przy ustawionych 10W na grzałce 0,23 pokazuje 1,55. Gdyby przyjąć że to napięcie to by się zgadzało :)
Po co urządzenie ma 80W jak przy 10 już bardzo dobrze działa :D *BOJE SIE* . To mój pierwszy epapierosek od prawie 10 lat :)
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.