EPF
Nie wiesz jak się zabrać za mieszanie? Twój liquid ma zły wpływ na grzałkę? Masz inny problem? Pomożemy Ci znaleźć rozwiązanie!
By Ale.or
#1907767
Witam mam e-papierosa evian stick smok. Grzałka jest okej kupiłam dwa olejki malinę oraz winogrono. Drugi super wszystko spoko zapalam malinę i czuć smak spalenizny myślę no grzałka ogarniam wyczyściłem wykręcam grzałka czysta. Wymieniona dla pewności ale tylko przy tym olejku taki smak. Olejek jest niskiej jakości ? Nie wiem co zrobić.
Awatar użytkownika
By e_sat
#1908042
Jeśli wlewasz jakieś olejki do e-papierosa, to zawsze będziesz czuła dziwny smak. Co to za olejki? Kto ci to sprzedał i gdzie?
By MaciejH
#1908043
Ale.or pisze:Witam mam e-papierosa evian stick smok. Grzałka jest okej kupiłam dwa olejki malinę oraz winogrono. Drugi super wszystko spoko zapalam malinę i czuć smak spalenizny myślę no grzałka ogarniam wyczyściłem wykręcam grzałka czysta. Wymieniona dla pewności ale tylko przy tym olejku taki smak. Olejek jest niskiej jakości ? Nie wiem co zrobić.

Liquid, nie olejek. Zapalić możemy świeczkę :) Napisz coś więcej - jaki to dokładnie produkt.
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.