EPF
Dział dot. gotowych płynów z nikotyną lub bez ze sklepowych półek.
By ŚwieżyBuch
#1925081
Witam całe forum, przesiadłem się ze zwykłych papierosów na jednorazówki i po zużyciu 2 elfbarow stwierdziłem że nie opłaca się mnie to więc zakupiłem swój pierwszy (a rączej 2 e-papieros pierwszy był kupiony w czasach kiedy z e-papierosem trzeba było obchodzić się jak z jajkiem)
Aktualny sprzęt (POD) :
Ursa Nano Pro
Grzalka 0.6om
Liquid IVG 20mg/ml (buble gum, truskawka-arbuz, tropical berry's)
Zakres 15-25wat.
Jako że jestem świeży w temacie vapowania kompletnie nie jestem obeznany w kwestiach firm produkujących bazy premixy liquidy itd nie znam się na terminologii i skrótach, ale chciałbym się podszkolić w celu uzyskania z vapowania jak najprzyjemniejszych wrażeń chciałbym w tym temacie podpytać o co nieco. Już przy pierwszym zakupie i po 3 daniach stwierdziłem że zakup liquidu za 24.99/10ml o mocy i firmie
wspomnianej wyżej jest delikatnie rezajacy moja kieszeń. Stąd też na dobry początek czy macie jakąś godna uwagi firmę z bardziej przyzwoitymi cenami ? Moje preferencje to smaki owocowe moc może być 18mg/ml lub 20mg/ml lubię poczuć dobrze smak gotowanego płynu chmury nie muszą być jakoś mega gęste (bo i sprzęt sam w sobie takich nie produkuję)
Druga kwestią to premixy, chyba jest to tańsza opcja i można uzyskać większą pojemność torowego płynu czy powinienem wiedzieć coś na temat mieszania premixa z bazą nikotynowa ? Czy jakieś firmy godne uwagi i polecenia ? Dodam że zaopatrywać się planuje w sklepie Vape club Poland bo najlepsze opinię pozbierał w moim mieście i ludzie wydają się pomocni tam też swojego urse kupowałem.
Trzecie to czy warto takiemu sklepowi zlecić wykonanie jakiegoś liquidu nie wnikając w to co użyli tylko nakreślając mniej więcej smak moc i ilość płynu. Czy mój POD jest wporządku na start czy warto było kupić jakiś większy kombajn pokroju SMOK RPM 85 ? Chłop w sklepie powiedział że jak pier***olne bucha to będzie po mnie z takiego czajnika i polecił ww. Urse... chociaż te kombajny bardziej mi w oko wpadły, ale chciałbym troszkę pożyć jeszcze :d No i ogólnie chciałbym troszkę podbić wiedzę na ten temat żeby jadąc po zaopatrzenie wiedzieć co do mnie mówią i co ja mam mówić. Jeśli kogoś uraziłem nie chciałem, a jeżeli wątek był wertowany już setki razy to proszę zróbcie wyjątek i przetłumaczcie świeżakowi jeszcze raz co się z czym je a czego najlepiej nawet nie wąchać :)
No i jeszcze te kwestię prawne w skrócie pojemności wszystkiego (liquid premixy itd ) zmalały a ja mam chłopa co sprzedaje premixy w większych buteleczkach i czy warto u takiego typka robić zamówienia czy weźmie chłop buteleczkę na drukarce wydrukuję okładkę na ślinę przyklei do butelki i wyśle. Innymi słowy czy są jeszcze ludzie którzy mają takie większe pojemności czy tylko w ch**a lecą. Jak coś mi jeszcze się odpali w głowie to będę edytował post. Na daną chwilę to chyba tyle i dziękuję za uwagę i poświęcony czas. Pozdrawiam z miasta paprykarza :)
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.