EPF
By Fam0wned5
#1271527
Witam, powstał w głowie projekcik drippera do Cloud Chasingu z nakierowanymi airholami typowo pod 4 grzalki-2grzałki lub 1 grzałka
regulowane pierścieniem :)

Narazie projekt w głowie za jakieś 3 tygodnie będę miał w łapie :)
Co sadzicie :)

Awatar użytkownika
By pok14
#1271546
Co sadzicie :)

Awatar użytkownika
By AVATARKUBA
#1271552
Fam0wned5 pisze:http://zapodaj.net/images/a985c5bf7b781.png

link
łowca to pseudonim i trochę luźno bo po co spinać

:dupa :dupa :dupa widać...
Awatar użytkownika
By mordek
#1271554
AVATARKUBA pisze:
Fam0wned5 pisze:http://zapodaj.net/images/a985c5bf7b781.png

link
łowca to pseudonim i trochę luźno bo po co spinać

:dupa :dupa :dupa widać...

Skopiuj link, a nie księżyc wystawiasz :dupa2.

-- EDIT:

Awatar użytkownika
By pok14
#1271586
Tak na gorąco z tego co widać.
brak regulacji pinu + , niby mała rzecz ale teraz to standard

Przydadzą się jakieś przekroje, wymiary.
Górny cap także, byłoby więcej widać np jak biegną kanały powietrzne, jak duża jest komora spalania.
By Fam0wned5
#1271600
tak to tylko będą airhole kierowane pod grzałke

-- [scalono] 14 sty 2015, 21:20 --

tak wiem o co kaman tylko ciężko coś wymyślić gdy na świecie 7 miliardów ludzi.. :D
Awatar użytkownika
By michalodz88
#1271614
Z czego ponad miliard Chińczyków ;) Jak jest moda na okrągłe to się robi okrągłe, i mówi się że ciężko coś nowego wymyślić, gdyby przyszła moda na kwadratowe to pewnie ciężko było by coś okrągłego wymyślić :D Taki mały OT :beer:
By JasnY9546
#1272234
pewnie polski klon, coś jak hektor :D tyle, że zrzynanie zapewne zagranicznego projektu

-- [scalono] 15 sty 2015, 15:45 --

ja tam proponuję bana za przedstawienie cudzej pracy jako swojej, to bardzo chamskie
Awatar użytkownika
By szpurek13
#1272418
Też to już gdzieś widziałem. Za 3 tygodnie pewnie będzie mieć w łapie jak z ft przyjdzie chodź chciałbym się mylić. Niestety jakikolwiek brak zdjęć schematów, z produkcji na to wskazuje.
By Fam0wned5
#1272425
Ogarnijcie sie ludzie, narysował to mój kolega, który jest też w tym poście, powstało to wczoraj wiec nie wiem jak wcześniej widzieliście ten post "vaperzy" :)

-- [scalono] 15 sty 2015, 17:35 --

Zdjęcie*

-- [scalono] 15 sty 2015, 17:45 --





By Fam0wned5
#1272456
Większa i ważne tania produkcja cnc, narazie to bardzo prosty projekt jak mówi autor, robiony na cnc, tak pin bedzie regulowany, airhole zostaja tylko od spodu+ 4 u góry, ustnik dośc spory z przejściówka na 510 :)
Awatar użytkownika
By dawiss
#1272462
Dobrze Panowie,
przyznaję się bez bicia, że to moje bazgroły zostały tutaj wrzucone przez autora postu (oczywiście za moim przyzwoleniem).
Zacznę od tego, że nie do końca spodziewałem się komentarzy dotyczących tego, że jest to klon, że jest to czyjś projekt wrzucony bez pozwolenia, lub tego, że pewnie zaraz dostanę to z FT.
Wstępny projekt bazy został upubliczniony z nadzieją wysłuchania konstruktywnej krytyki od bardziej doświadczonych moderów, cóż nie udało się, bywa.
Coś więcej o samym projekcie/pomyśle.
- jak widać na obrazkach możliwość zastosowania jednej, dwóch lub czterech grzałek (chociaż jak się ktoś uprze to wejdzie i 8 )
- mocowanie grzałek centralnie nad dolnym otworem powietrznym
- doprowadzenie powietrza z trzech stron (dół, bok, góra)
-możliwość autonomicznego, płynnego sterowania przepływem powietrza dla trzech kierunków
- możliwość ograniczenia dolotu powietrza do jednej, dwóch, czterech lub więcej grzałek
-cap trzyczęściowy
-wewnątrz capa komin (ok 2mm ponad pinem plusowym) ograniczający wielkość komory oraz wymuszający przepływ powietrza na grzałkę
-regulowany pin +
-otwory powietrzne dół i góra 2mm, bok 3mm.
EDIT.
- widoczna wysokość bez dripu i gwintu 23,5mm
- średnica 22mm

Pozdrawiam,
dawiss

PS. Aktualnie rysunki dość poglądowe bo projekt jest w ciągłej fazie poprawek i delikatnych modyfikacji.
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.