EPF
Akumulatory, Ładowarki, Adaptery, Czyszczenie, Akcesoria, Tuning, Kompatybilność.
Dyskusje o poszczególnych modelach, aktualności i nowości.
By Hellena
#1925491
Hejka! Dla sprostowania, przygodę z epapierosami zaczęłam dawno, ale zakupiłam Ursę, ponieważ potrzebowałam czegoś małego i kompaktowego. Przyszła do mnie gdzieś w połowie lutego, do tego czasu nie miałam z nią żadnych problemów do wczoraj (tj. 30.04.2023). Po zaciągnięciu się i odłożeniu Ursy, ona dalej produkowała dym dopóki nie wyciągnęłam ustnika. Tak oto stopniowo coraz ciężej było się zaciągnąć, aż w końcu nie da się zaciągać wcale, ursa jest w pełni naładowana, po zmienieniu grzałki problem jest ten sam. Pytanie brzmi czy jest cokolwiek co mogę zrobić w domu sama, czy do serwisu, czy ursa już całkowicie do śmieci? Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
By creezzu
#1925768
Najprawdopodobniej został zalany czujnik umożliwiający vapowanie samym zaciągnięciem. Wina spowodowana przez użytkownika gwarancji producenta brak. Moje rozwiązanie, wyczyścić całe miejsce pod kartridżem i czujnik. Jak nie pomoże, zostaje go rozebrać i wyczyścić od środka i liczyć że będzie działał. Na zalanego liquidem e-papierosa nie jesteśmy w stanie dużo zrobić.
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.