EPF
O e-paleniu w Polsce i za granicą
By sztiwen91
#1922583
Witam.
W lutym kupoiłem drag x voopoo, i mam niestety z nim problemy... i potrzebuje Waszej pomocy :)
pierwszy to lecacy liqud ale to zauważyłem ze jak się częsciej uzywa to nie leci albo przynajmniej mniej.. ale nie wiem czy wy też tak macie z nimi.

Główny i najwiekszy problem z nim to wystąpił niedawno, dokładnie moc W po uruchomieniu spada w dół i schodzi do 5 W..
czasem jest ze dopiero po jakiejś chwili tak spada i drag sie zacina.. jedynie wyjecie bateri bo innaczej nie mozna go wyłaczyc.
to co zauważyłem to tak jakby przycisk w dół sie zacinał czy cos w tym stylu.. przycisk chodzi normalnie i odbija. I to tak jakby miał w sobie jakieś zwarcie czy cos.. albo swicz w srodku.. :/ gwarancja juz mineła i musze sie z tym sam meczyc czy gdzie to oddać?
miał ktoś z tym problem ? jest taka możliwość żeby sie on zalał czy zawilgotniał w srodku i od tego by to się działo.. ?
Proszę o pomoc. bo drag był malo używany a juz popsuty :/
By damianor2
#1922605
Kup nowy sprzęt jeśli gwarancja już tego nie obejmuje. Nie radzę bawić się w elektronikę bo zazwyczaj jest to bardziej skomplikowane niż może się wydawać

Wysłane z mojego RMX2170 przy użyciu Tapatalka
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.