EPF
wszystko związane z czyszczeniem i konserwacją e-papierosów.
By Maksio008
#626186
Witam serdecznie. Nie mogę się doszukać żadnych tutków, filmików bądź czego kolwiek jak dbać i czyścić o Clearomizer CE5+
Jest to clearomizer ze schowanymi sznurkami w tubce. Ktoś taki posiada ? Ma jakieś informacje ? :)

Tak dziwnie na tym forum jak bym tylko ja go miał... Cienki jest taki ? czy jak ? :D
Awatar użytkownika
By prymus140
#626190
Normalnie czyścisz jak każdy clearomizer z wymiennymi grzałkami.Odkręcasz ustnik i odkręcasz od dołu.Dalej o myciu i przepalaniu grzałki poszukaj w tematach.
Awatar użytkownika
By pol
#626196
CE5+ z metalową rurką
Obrazek

Po wyjęciu silikonowego kapsla z góry powinieneś zobaczyć spiralę grzałki.
By grzesiek radom
#712512
To najgorsze grzałki jakie chińczyk wymyślił. Miałem dwa clirki z nimi na samym początku przygody smaku nie oddawały, dymu mało na szczęście blisko sklep z e-petkami i CE5+V3 mieli.
Awatar użytkownika
By lidka08
#828051
ja mam CE5+ V3. przypadkiem zalałam całe wnętrze liquidem. rozkręcilam, umyłam pod kranem, wysuszyłam przepaliłam i bylo ok.. przepalalam, dmuchalam, przepalałam. aczkolwiek lekko czuc bylo spalony papier.
wiec wymoczyłam częsci grzewcze w spirytusie i po wyschnięciu bez żadnego przepalania zmontowalam , zatankowalam i grzalka jak nowa. smak super.
By Nowyyyy
#968852
Hej witam wszystkich, to mój pierwszy post na forum. Dołączam się do pytania.
Mam tą samą e-fajke tylko z troszkę inną grzałką.
Z tego co czytałem to ego ce5+ a grzałka to wymienny huragan.
Wcześniej miałem zwykły ego ce5, w którym można było grzałkę rozebrać na części pierwsze. Wymyć wodą, osuszyć delikatnie ręcznikiem papierowym i zacząć przepalanie. A kiedy żywotność grzałki się kończyła- sznurek drut i kręciłem sobie sam.

Teraz nie powiem że smak jest gorszy bo huragan też się dobrze kopci. Ale jest problem przy przepalaniu.

Zchodzi mi dłużej żeby pozbyć się bobra(przepalanie grzałki co 2-3 dni).
Grzałki tej nie rozbierzesz i nie skręcisz od nowa. Możesz jedynie zdjąć kapturek i przemyć wodą.
I tu jest problem z osuszaniem gdyż jedynym wyjściem na jaki wpadłem jest osuszanie go suszarką do włosów(chodzi tu o szybki zabieg a nie babranie sie z tym pół dnia). Wtedy można zacząć przepalać.
Jak dla mnie czynność trzeba powtórzyć jeszcze przynajmniej raz. Więc znowu woda, mycie, suszarka i h... mnie strzela. W mojej grzałce dodatkowo są watki i trwa to dosyć długo.

Teraz moje pytanie do was, Czy mógłbym pominąć etap suszenia suszarką i przepalać na mokrym sznurku ? Nie przepali się on ? trochę bym tą wodę odparowywał ale myślę że to szybsza metoda jak suszenie suszarką...
Macie jakiś patent na te grzałeczki ? oprócz wymiany na nowej bo wymiana co 2-3 dni nie wchodzi w grę heh
Mam dokładnie ten model grzałki
http://allegro.pl/grzalka-clearomizer-r ... 88524.html
(chyba ten sam co kolega wyżej tylko ona ma dziurki)

Jednym słowem co myślicie na temat przepalania na mokro aż do całkowitego wysuszenia ?

Pozdrawiam wszystkich e-palaczy.
By amsaw
#968917
Jedyny patent, to nierobienie zakupów w best-pol-gliwice.
Jest na forum mnóstwo skarg na szajs, który ten handlarz wciska ludziom.
Codziennie ktoś ma problem z efajkami od tego allegrowego pseudosprzedawcy.
By Nowyyyy
#969198
Chyba masz racje. To już drugi pacjent na którym się naciełem.
Moja wina, jak się szuka po cenie. Ale cóż, z kasą różnie bywa.
Na następnego fajka już się szarpnę.
Takich na allegro jest pełno. Jakoś przekonał mnie do swojej aukcji na której ostrzegał przed innymi co chłam wciskają. Hipokryta.

Jaki clearomizer byś polecił tak żebym się już więcej nie musiał wściekać. Na mój gwincik 510 bateria 1500 ego-c ce5+ (chyba jeden h... jaka bateria)

Taki żebym mógł sobie grzałeczke ukręcić ?

Swoją drogą można by było zrobić listę takich allegrowiczów dla tych co na początku szukają szczęścia na allegro. Powiem szczerze że przed kupnem e-fajki jej szukałem...
By Nowyyyy
#969441
Sorry walnąłem się z tą baterią. Jednak 1300 heh
Chociaż tyle heh

Dzięki za linka. Cena bez porównania. O takie coś mi właśnie chodziło.
szacun...
Pozdrawiam
By Nowyyyy
#971052
Właśnie zakupiłem CE9 VIVI Mini CC 2.4ml.
Właśnie ten, który kolega wyżej polecił.

Kręcił ktoś może grzałeczkę do tego sprzętu ?
Jak tak to jaki drucik urzyć i sznurek ?

Mam bawełniany(wędliniarski) ale jeszcze nie udało mi się na nim dobrze grzałki skręcić.
Myślałem o ceramicznym. Nie wiem jaka grubość sznurka będzie dobra i jakiego drutu użyć..

Byłbym wdzięczny za jakąś wskazówkę...
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.