EPF
By Krasnal45
#873225
Barjavel pisze:
Krasnal45 pisze:Mnie się podoba, prosto i przejrzyście. I o to chodzi, a nie o bajery. Tyle tylko że też chciałem na listę kuknąć jak tam daleko moja zapłacona już przesyłka, no i listy nie ma :mrgreen: Ale już wiem czemu nie ma. No nie ma, bo jeszcze nie ma :mrgreen: Pytanie w związku z tym: kiedy mogę się spodziewać listonosza?


Zapisany jestes na listę googlową, i ona jeszcze jest aktualna. Nie kopiuje jej na strone www ponieważ codziennie usuwam sporo wpisów osób które nawet nie odpowiadają na maile. Szybko sie ona kurczy. Nowe zapisy ze strony postaram się realizować na bieżąco. Części zamienne bedę się starał utrzymywać na "magazynie"

Przesyłka do Ciebie jest już w drodze ;)

Jeeeest :mrgreen: Parowniczek dojechał cało i zdrowo. Dziękuję !
Awatar użytkownika
By nike21
#876495
zamówienie na nowy komin zrobione. jest możliwość płatności w PLN? w załączonym do maila pdfie nie ma informacji ile złociszy przelać... o żadnej prowizji płacąc paypalem też ani słowa...
Awatar użytkownika
By piehot
#876500
nike21 pisze:zamówienie na nowy komin zrobione. jest możliwość płatności w PLN? w załączonym do maila pdfie nie ma informacji ile złociszy przelać... o żadnej prowizji płacąc paypalem też ani słowa...

wczoraj wieczorkiem płaciłem po kursie barjavbela 1 euro = 4,2 pln (wyszło z obliczeń barjavela 13x4,2 = 54,6zł). Ale może poczekaj na odpowiedź barjavela na pw.
Awatar użytkownika
By nike21
#876543
jeszcze mam taką sugestię. obecnie żeby wejść w szczegóły jakiegoś produktu trzeba kliknąć na nazwę lub na "czytaj dalej". fajnie i szybciej byłoby gdyby odnośnik był również po kliknięciu w zdjęcie. łatwiej trafić myszką ;)
Awatar użytkownika
By Wąski
#876694
Łażę po stronie i nie wiem gdzie mam kliknąć, by się dopisać do listy i gdzie się dowiedzieć ile kosztuje ten nowy komin.
Czy jest wersja z jedną dziurką?
Ostatnio zmieniony 13 paź 2013, 16:07 przez Wąski, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By Gwido67
#876697
Wąski pisze:Łażę po stronie i nie wiem gdzie mam kliknąć, by się dowiedzieć jak mam się dopisać do listy i ile kosztuje ten nowy komin.
Czy jest wersja z jedną dziurką?


Wchodzisz w Zamówienia/Akcesoria i wybierasz komin, dalej jesteś prowadzony za rękę. http://www.barjavel-mods.com/index.php? ... Itemid=271

Uwaga - zamówienie zaczyna być realizowane pod warunkiem wpłaty minimum 20% kwoty zamówienia.

Pozdrawiam
Grzegorz

PS. NOwy komin, ze zmodyfikowaną komorą ma wyłącznie dwa airholes. Stary, klasyczny jedną.
PS2. Nie wiem, czy nie musisz być zalogowany.
Awatar użytkownika
By kwinto
#876698
musi być zalogowany ,co do airholes dobry krok 2 x1mm w obecnym kominie jeden 1,2 jak dla mnie troszeczke mało ale nie rozwiercam bo aż tak mi to nie przeszkadza a może za bardzo przyzwyczaiłem sie do dziurek w moich pozostałych gienkach wszystkie mam na 1,5mm
Awatar użytkownika
By kowjack
#877155
Witam.

Chcialem sie dopisac do listy lub zakupic nowy komin ( wiem ze pierwsze 15 osob juz jest na liscie ) , mam w koszyku i koncze na adresie dostawy :palm2 , tez tak macie ???

Troszke nie tak z ta strona ( DUZO niedopracowana ) .

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
By Barjavel
#877263
kowjack pisze:Witam.

Chcialem sie dopisac do listy lub zakupic nowy komin ( wiem ze pierwsze 15 osob juz jest na liscie ) , mam w koszyku i koncze na adresie dostawy :palm2 , tez tak macie ???

Troszke nie tak z ta strona ( DUZO niedopracowana ) .

Pozdrawiam



popatrz 50 osób nie miała problemu, nie mówiąć o tych co polskiego nie znają??
Możesz sprecyzować "( DUZO niedopracowana )" - to że ma ktoś problemy z tak prosta kwestią jak zamówienie ze sklepu - nie znaczy że jest niedopracowana.

Wąski pisze:A... już znalazłem. Jeszcze dopytam, czy nowy komin ma wygrawerowane logo?

nie - nie ma
Awatar użytkownika
By kowjack
#877309
Witam.

Kolego Barjavel pisze ze mam problem w Twoim sklepie , a Ty mi odpowiadasz ze " 50 osob nie mialo problemu " :oops: . To bylo zlosliwe ale jesli chcesz zlosliwie to prosze bardzo .

Sprawdz logi jesli juz taki oblatany sie zrobiles , jesli nie znajdziesz to podpowiem ze problemem jest w kraju wysylki !!!!. ( w Pl jest OK ).

Kolego dobra rada jesli ktos Ci cos pisze ze nie dziala to sprawdz to najpierw a nie obrazaj ludzi twierdzeniem

Barjavel pisze: to że ma ktoś problemy z tak prosta kwestią jak zamówienie ze sklepu - nie znaczy że jest niedopracowana.


Kiedy Ty robiles pierwsze zakupy na www ja juz bylem po postawieniu kilkunastu www i nie ucz ojca dzieci robic , tak jak ja nie wymądrzam sie w tokarstwie !!!!!!

Malych ale istotnych bledow nasz kilka na stronie , ale z Twoim podejsciem , no wybacz nie moj cyrk nie moje ....Poszukaj sobie sam jakie bugi masz na stronie , odkad taki biegly jestes w programowaniu www :-)


Pozdrawiam .
Awatar użytkownika
By Barjavel
#877390
Napisałeś
"... mam w koszyku i koncze na adresie dostawy :palm2 , tez tak macie ???...."
nie rozumiem po prostu o co Ci chodzi - na czym innym jak adres dostawy ma się kończyć???
Napisałeś że masz problem, ale na czym on polega?? nie przyjmuje zamówienia?? czy co?? - co mam sprawdzić jak piszesz bardzo ogólnie - napisałem że wiele osób nie ma z tym problemu nie po złości (daleko mi to tego) tylko skoro tyle zamówień przeszło bez problemów to nie jest to problem z zamówieniami ze strony.

Nie zrobiłem sie oblatany bo to nie moja bajka - stronę robił ktoś inny - a inormacje że jest kilka błędów na stronie nic nie mówią.

"Kiedy Ty robiles pierwsze zakupy na www ja juz bylem po postawieniu kilkunastu www i nie ucz ojca dzieci robic , tak jak ja nie wymądrzam sie w tokarstwie !!!!!!" - więc tym bardziej mnie to dziwi że miałeś problem z zamówieniem - człowiek który "stawia" strony ma problem a ludzie nie mający o tym pojęcia robią zamówienia bez problemu - to jest dla mnie dziwne.

Nie chciałem Cię urazić tylko po prostu wydało mi sie to nieco dziwne - po Twoim poście zrobiłem wirtualne zamówienie z poziomu użytkownika i nic niepokojącego nie zauważyłem - zamówienie się zrealizowało.

Dużo tekstu zostało napisane ale nadal nie wiem co z tym Twoim zamówieniem było nie tak. Może zechcesz napisać w czym jest ten problem??
Awatar użytkownika
By kowjack
#877416
Witam.

Barjavel dziwic sie mozesz , zaloz sobie nowe konto , w adresie wysylki wybierz kraj Ireland i sprobuj kupic nowy komin , sam zobaczysz w czym jest problem . ( nie podlinkowany jest koszt wysylki do IRE ) ( PL i UK dziala ) Wszystko jest w logach :mrgreen: . Dla mnie bardzo dziwne jest po takim czasie nie wyeliminowanie tylu bledow . I dziwic sie mozemy obaj .

Jak zmienilem adres wysylki na Polske lub UK , to bez problemu poszlo . I dostalem maila potwierdzajacego .

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 14 paź 2013, 14:34 przez kowjack, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By Chines88
#877420
Barjavel, kiedy będzie można zamówić na stronie GbB20? Jeśli możesz to podaj mi od razu cenę tego meshowca.
Awatar użytkownika
By skril
#877439
Gbb20 tylko na bazarze, raczej juz produkcji nowych nie bedzie
Awatar użytkownika
By pol
#877444
skril pisze:Gbb20 tylko na bazarze, raczej juz produkcji nowych nie bedzie

Masz potwierdzoną taką informację u twórcy?

Z tego co Barjavel podawał, to planowana jest produkcja wersji GbB-20, tylko tym razem już CNC.
Awatar użytkownika
By Bazyloss
#877450
tak mi napisał, że będzie raczej jeszcze przed hydrydą
Awatar użytkownika
By skril
#877529
Nie mam pewnej informacji dlatego napisalem raczej. Nigdy nie wiadomo co siedzi w glowie tworcy. Taka informacje kiedys ja uzyskalem.
Awatar użytkownika
By Barjavel
#877630
kowjack pisze:Witam.

Kolego Barjavel Zaloz sobie nowe konto , w adresie wybierz kraj Ireland i sprobuj kupic nowy komin , sam zobaczysz w czym jest problem .


Jak zmienilem adre wysylki na Polske , to bez problemu poszlo . I dostalem maila potwierdzajacego .

Pozdrawiam


i to jest dla mnie konkret informacja,
sprawdziłem i racja - irlandia nie była "zaptaszkowana" - teraz jest ok.

Dzięki
Awatar użytkownika
By kowjack
#878037
Witam.

Dzieki Barjavel .

Moze to byla dobra lekcja zeby nie ignorowac pojedynczych glosow i nie obrazac uzytkownikow mawet jesli sa jednostkowym przypadkiem .

Pozdrawiam i powodzenia zycze .
Awatar użytkownika
By Barjavel
#878096
kowjack pisze:Witam.

Dzieki Barjavel .

Moze to byla dobra lekcja zeby nie ignorowac pojedynczych glosow i nie obrazac uzytkownikow mawet jesli sa jednostkowym przypadkiem .

Pozdrawiam i powodzenia zycze .



Kowjack nie ignoruje osób, jak widzisz post przed Tobą Michał napisał że bral PLN w tabeli kosztów - konkret ifno i zaraz poprawione
Twój wpis - "niedopracowana", lub "mam w koszyku i koncze na adresie dostawy :palm2" - nie uważasz że to mało precyzyjne udzielenie inorfmacji - napisałeś że chodzi o wysyłki do irlandii - ok, minuta i zrobione.

Nigdy nie ignoruje pojedyńczych wpisów jeśli są czytelne i zrozumiałe - napisanie że "nie działa" nic mi nie mówi (nie piszę teraz o Twoim wpisie) tylko ogólnie.

W każdym razie dzięki, znalazłeś błąd, zostało poprawione i :beer: :beer:
Awatar użytkownika
By kowjack
#878174
Witam.

Ok masz racje , moim bledem bylo zalozenie ze przejrzysz logi ( gdzie jest wszystko ) , a nie ze bede musial opisywac krok po kroku blad na Twojej stronie . Wazne ze dziala :-)


Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 15 paź 2013, 10:44 przez kowjack, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By sliwa404
#878189
Będą dostępne niedługo całe gbb z nowym kominem?

tapatapa z drewniaka... [url='http://tapatalk.com/m?id=10']now Free[/url]
Awatar użytkownika
By Barjavel
#878223
sliwa404 pisze:Będą dostępne niedługo całe gbb z nowym kominem?

tapatapa z drewniaka... [url='http://tapatalk.com/m?id=10']now Free[/url]


od nowej partii czyli od nastepnego miesiąca wszystkie gienki będą miały nowy komin.

Na chwilę obecną wszyskie zapisy na gienki będą realizowane w listopadzie - poza tymi co już opłacone
Awatar użytkownika
By smelingsalt
#878231
Barjavel po kliknięciu na zamówienie / akcecoria nowy komin wydaje się że jest dostępny od ręki ale po złożeniu zamówienia mam preorder z wpłatą 20% czy to oznacza że muszę zapisać się na listę a jak tak to ile się czeka.
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.