EPF
Awatar użytkownika
By szagster
#807834
Ceny moda raczej :
18350 - 175zl
18500 -190zl
18650-200zl
myślę że nie ulegną zmianie,graweru raczej nie będzie gdyż większość go nie chce i na przycisku raczej też bez radełka (tylko pierścień) kwestia do dogadania z każdym będę szczegóły w najbliższym czasie omawiał na pw.

Pierwsza wysyłka myślę ze w następny czwartek.
By abbs
#807849
Wiesz co ja tam uważam że grawer na przycisku być powinien. Yba ze rozmawiamy o grawerze na tubie to wedle uznania. Jeśli da rade ja chętnie doplace do graweru na przycisku. Ale tak jak mówisz to już szczegóły na pw.
Pozdrawiam

Tapatalknięte palcyma
By Tabsik
#807858
szagster pisze:Ceny moda raczej :
18350 - 175zl
18500 -190zl
18650-200zl
myślę że nie ulegną zmianie,graweru raczej nie będzie gdyż większość go nie chce i na przycisku raczej też bez radełka (tylko pierścień) kwestia do dogadania z każdym będę szczegóły w najbliższym czasie omawiał na pw.

Pierwsza wysyłka myślę ze w następny czwartek.


Super :) A jak wygląda sprawa z dodatkową głowicą do kompletu?
Awatar użytkownika
By szagster
#807925
Będzie można kupić
Awatar użytkownika
By MarioBernatti
#808072
Dałeś to komuś do zrobienia recenzji ?
Narazie to bierzemy kota w worku

Bez graweru i radełkowania to chyba sie wypisze
dla mnie tym sie właśnie wyrózniało
Prostych tub bez niczego jest już sporo produkowanych
Ostatnio zmieniony 12 lip 2013, 10:40 przez MarioBernatti, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By szagster
#808074
wyśle pierwsze sztuki będzie recenzja .
By edwa.gd
#808080
MarioBernatti pisze:Dałeś to komuś do zrobienia recenzji ?
Narazie to bierzemy kota w worku

Bez graweru i radełkowania to chyba sie wypisze
dla mnie tym sie właśnie wyrózniało
Prostych tub bez niczego jest już sporo produkowanych


Widać żeś nowy ;). A Ci co kupowali magnetica za 69€? A inni, którzy kupowali homemade mody? Nie mówiąc o kupowaniu od kitajców, które mogą się rozpaść (patrz corolla mod od l-ridera z e-dyma). Masz podane straty rzędu 0,3-0,4V a to już dobra informacja, reszta to już wg. mnie kwestia wyglądu, bo gwinty i przycisk raczej autor moda przetestował na tyle, że wie co sprzedaje. I wątpię by popełnił ten błąd co boss, że na tulejkach będzie widać szwy itp.
Awatar użytkownika
By MarioBernatti
#808089
Narazie mamy tylko zapewnienie producenta, chcącego sprzedać towar
edwa.gd pisze:I wątpię by popełnił ten błąd co boss, że na tulejkach będzie widać szwy itp.

A czemu wątpisz?, kazdemu sie może zdarzyć :)
Były zdjecia testowego, jego mozna było już w czasie oczekiwania dać komuś do opisania
Widzac inne tematy, to juz sie staje standardem
Kwestia dbania o klienta i podejscia do biznesu

to ja moze poczekam na kolejną serie jak ktoś to już dostanie :)
Awatar użytkownika
By szagster
#808091
MarioBernatti pisze:Narazie mamy tylko zapewnienie producenta, chcącego sprzedać towar
edwa.gd pisze:I wątpię by popełnił ten błąd co boss, że na tulejkach będzie widać szwy itp.

A czemu wątpisz?, kazdemu sie może zdarzyć :)
Były zdjecia testowego, jego mozna było już w czasie oczekiwania dać komuś do opisania
Widzac inne tematy, to juz sie staje standardem
Kwestia dbania o klienta i podejscia do biznesu

to ja moze poczekam na kolejną serie jak ktoś to już dostanie :)
By edwa.gd
#808102
MarioBernatti pisze:Narazie mamy tylko zapewnienie producenta, chcącego sprzedać towar
edwa.gd pisze:I wątpię by popełnił ten błąd co boss, że na tulejkach będzie widać szwy itp.

A czemu wątpisz?, kazdemu sie może zdarzyć :)
Były zdjecia testowego, jego mozna było już w czasie oczekiwania dać komuś do opisania
Widzac inne tematy, to juz sie staje standardem
Kwestia dbania o klienta i podejscia do biznesu

to ja moze poczekam na kolejną serie jak ktoś to już dostanie :)

Dlaczego wątpię? Bo jest w stanie osiągnąć poziom, który w niskim pułapie cenowym będzie w stanie konkurować z najlepszymi? Nie znam go, nie wiem czy kupię od niego moda, ale wciaż zastanawiam się nad szagsterem i jgm od jagusa. Szagster ma szansę uczyć się na błędach, na szczęście na błędach innych ;).
By Walerianek
#808305
jak dla mnie grawer + nr.seryjny przynajmniej na dupce powinien byc :)
jakbyś szagster mógł podac ceny na dodatkowe tuby to byłoby juz całkiem fajnie , możnaby się przespac z tematem i doprecyzowac zamówienie

pozdrawiam
Awatar użytkownika
By szagster
#808332
tuba 60zł
Awatar użytkownika
By saradonin
#808335
szagster pisze:[...]
graweru raczej nie będzie gdyż większość go nie chce i na przycisku raczej też bez radełka (tylko pierścień) kwestia do dogadania z każdym będę szczegóły w najbliższym czasie omawiał na pw.

[...]
Oj, panie szagster, dałeś się zbić z tropu ;) Wiadomo, że gusta są różne i każdemu się widzi inaczej, ale tak jakoś wyróżniały się te pierwsze prototypy właśnie dzięki tym radełkom, ta wersja http://ifotos.pl/zobacz/DSC04457J_nxwhnps.JPG/ którą pokazałeś jakiś czas temu wygląda z ta moletką naprawdę fajnie. No, ale zgodnie z coraz częściej łamaną zasadą "nie kupujesz, nie truj dupy" odczepiam się i już nie marudzę :P
Awatar użytkownika
By e_petelka
#810304
saradonin pisze:
szagster pisze:[...]
graweru raczej nie będzie gdyż większość go nie chce i na przycisku raczej też bez radełka (tylko pierścień) kwestia do dogadania z każdym będę szczegóły w najbliższym czasie omawiał na pw.

[...]
Oj, panie szagster, dałeś się zbić z tropu ;) Wiadomo, że gusta są różne i każdemu się widzi inaczej, ale tak jakoś wyróżniały się te pierwsze prototypy właśnie dzięki tym radełkom, ta wersja http://ifotos.pl/zobacz/DSC04457J_nxwhnps.JPG/ którą pokazałeś jakiś czas temu wygląda z ta moletką naprawdę fajnie. No, ale zgodnie z coraz częściej łamaną zasadą "nie kupujesz, nie truj dupy" odczepiam się i już nie marudzę :P


Podpiszę się pod saradoniniem. To radełko naprawdę wyróżnia Twojego moda spomiędzy innych. Jak zrezygnujesz z radełkowania to będzie mod jak setki innych.
Awatar użytkownika
By sliwa404
#811964
Ja również się wypisze jeśli nie będzie graweru na dupce no i radelkowania.
Awatar użytkownika
By szagster
#812260
fotek nie mam czym zrobić a narazie toczę żeby coś już wysłać bo mi się to wszystko przeciąga za długo
By abbs
#812373
szagster pisze:fotek nie mam czym zrobić a narazie toczę żeby coś już wysłać bo mi się to wszystko przeciąga za długo

Popiera trzeba robić :wink:
Co z tego ze będzie jeden ładny mod do zdjęcia, a na resztę będziemy czekać miesiąc. Będą pierwsze wysyłki to i zdjęcia i recenzje się pojawią.
Ja tam oczekuje z niecierpliwością :mrgreen:
Tapatalknięte palcyma
Awatar użytkownika
By szagster
#814984
pierwsza sztuka koło czwartku powinno być u abbs będzie opinia i dalsze decyzje.
By abbs
#815182
Potwierdzam z racji tego ze jestem gdzieś na górze listy a szagster jest krytyczny wobec swojego moda umowilismy się że postaram się zrobić mini recenzję (na miarę swoich możliwości). Dlatego też proszę wszystkich zainteresowanych o wskazówki na jakie informacje czekacie. Jeśli mod będzie u mnie w czwartek postaram się na bieżąco cos opisać na weekend niestety wyjeżdżam wiec jeśli przesyłka dotrze w piątek wtedy opis dopiero po wrekendzie.

Tapatalknięte palcyma
Awatar użytkownika
By Chines88
#815275
Także czekamy na opinie z dość precyzyjnymi opisami spostrzeżeń.

Miłego użytkowania.:D
By abbs
#817202
Wszystkich zainteresowanych informuje że testy będą w przyszłym tygodniu.
Awatar użytkownika
By sthEn
#817214
To chociaż jakieś zdjątko wcześniej ;)
By abbs
#817238
sthEn pisze:To chociaż jakieś zdjątko wcześniej ;)


Wszystko zrobię i opiszę jak dostanę w swoje łapki.
Na razie Szagster jest zarobiony. Ma wysłać dziś lub jutro więc pewnie poniedziałek wtorek będzie u mnie.
Awatar użytkownika
By szagster
#817362
Witam,przepraszam wszystkich zainteresowanych że to wszystko się tak przeciąga (przekonałem się że dobrego moda wcale nie jest zrobić łatwo) a chce uniknąć problemów jak z pewnym modem z tego forum.Nie chce by ktoś kupował kota w worku do każdego zainteresowanego wyśle wiadomość w tym tygodniu ,chciałbym również by każdy miał szanse przetestowanie więc myślę o wysłaniu wersji testowej i po kolei mod by krążył miedzy wami.Pozdrawiam.
By abbs
#817432
szagster pisze:Witam,przepraszam wszystkich zainteresowanych że to wszystko się tak przeciąga (przekonałem się że dobrego moda wcale nie jest zrobić łatwo) a chce uniknąć problemów jak z pewnym modem z tego forum.Nie chce by ktoś kupował kota w worku do każdego zainteresowanego wyśle wiadomość w tym tygodniu ,chciałbym również by każdy miał szanse przetestowanie więc myślę o wysłaniu wersji testowej i po kolei mod by krążył miedzy wami.Pozdrawiam.

Ja w ogóle nie widzę problemu i nie masz się imho z czego tlumaczyc. Wszyscy doceniam twoje podejscie. Lepiej sprzedać przetestowany i dobrze wykonany sprzęt niż porozsylac bubla :mrgreen:

Tapatalknięte palcyma
Awatar użytkownika
By BlackJacK
#817435
Ja również w zupełności rozumiem i doceniam chęć dopięcia wszystkiego na ostatni guzik. Lepiej trochę sprawę przeciągnąć i upewnić się, że wszystko jest jak powinno niż ,,wysłać już, bo czekają" :)
Awatar użytkownika
By sliwa404
#817490
Jak to w końcu jest z tym grawerem i radełkiem? Bez graweru na tubie się obędę, ale grawer na dupce, tak jak ten z Photoshopa zrobiony musi być, tak samo radełko jak było na początku oraz frezy w tubie na dole. Pozdrawiam i czekam na informacje odnośnie końcowej ceny.
Awatar użytkownika
By szagster
#817513
w poniedzialek jestem u grawera jeśli się podejmie to będzie ,chyba że ma ktoś zaufanego fachowca to proszę o wiadomość
By abbs
#819064
Dla osób czekających na test powiem ze nie mam moda ani żadnych informacji czy został już wysłany i kiedy będzie wysłany :sad:

Tapatalknięte palcyma
Awatar użytkownika
By szagster
#819095
Wszyscy dostaną do poniedziałku wiadomość na pw odnośnie moda .

-- [scalono] 26 lip 2013, 11:22 --

tak jak mówiłem jednego mogę wysłać i będzie krążył jeśli będziecie chętni to kupicie jeśli nie to nie gdyż jest to domowa robota i nie wiem czy sprosta wymaganiom , bo trochę się przeliczyłem za co przepraszam.
Awatar użytkownika
By MarioBernatti
#819106
hm

wszyscy testerzy ?, zapisani na liste ?, wypowiadający sie tutaj ? :)

coś mi pachnie to jakimiś kłopotami z produkcją
albo w drugą mańkę, wysyłką danych do przelewu :)

edit:
może być i domowa produkcja
po prostu lista bedzie wolniej schodzic
nie liczyłem na produkcje 100 szt w miesiącu z tokarni :)

grunt zeby był dobry,
i każdy egzemplarz był identyczny ze wzorem testowym
(lub lepszy :)
Ostatnio zmieniony 26 lip 2013, 12:26 przez MarioBernatti, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By szagster
#819108
tak mam kłopot trochę z produkcją jak już mówiłem moda nie jest łatwo wykonać pospieszyłem się danych żadnych nie chce wyłudzić .
Awatar użytkownika
By Fury
#819117
Nie martw się nic :) Ja jestem na końcu listy i jeśli dopracowanie wszystkiego do perfekcji będzie wymagać dużo czasu to chętnie poczekam.
Awatar użytkownika
By sliwa404
#819637
Napisałem do szagstera pw w sprawie pierwszego miejsca lub drugiego. Chodzi mi o to, że abbs, który miał walnąć reckę zrezygnował, i jeśli dostanę informację do kiedy musi być wpłata za tego cudaka, to o ile pokryje się to czasowo podobnie z moją wypłatą to mogę brać numer uno i z chęcią walnę reckę o nim. Kwestia materialna, bo problem taki jasny, że aż nudny. Czekam na odpowiedź i dam znać co i jak. No i fajnie by było jakby szagster powiedział konkretnie co się dzieje, każdy który chce jego moda, poczeka, chodzi tylko o informację na temat tego, co się dzieję. Nie wiem jak wy, ale lubie być poinformowany.
Awatar użytkownika
By BlackJacK
#819638
Ja również już niecierpliwie czekam na konkretniejsze informacje dotyczące problemów jakie wystąpiły i czego się mniej więcej możemy spodziewać. Jakieś przybliżone przynajmniej terminy.
By Walerianek
#819669
sliwa404

z całym szacunkiem dla Twojej osoby ale jakie masz doświadczenie w mechanikach że chcesz pisac recke?? to że ładny , i dopracowany będzie mógł napisac każdy kto go dostanie , w recenzji chodzi raczej o pokazanie wad a tutaj już trzeba wiedziec co wytknąc twórcy.

wolałbym poczekac kolejny tydzien gdybym wiedział że poszedł na testy do kogoś kto ogarnia te tematy , a takich osób na forum jest pare niż opierac się na recenzji kogoś kto dostał pierwszego mechanika

pozdrawiam
Awatar użytkownika
By sliwa404
#819682
Walerianek, mimo że jestem w temacie e-fajek od marca, trochę już wiem. Nie podejmowałbym się próby recenzji jeśli wiedziałbym że nie podołam. Ewentualne spadki napięć jestem w stanie pomierzyć metodą domową, jeśli to za mało, załatwie w przeciągu 3 dni miernik np. od Goldiego. Sam bym wolał, aby osoba ogarnięta w tym świecie zrobiła reckę, VT od Thaniella byłby po prostu zajedwabiście przydatny, lecz wątpie, żeby podjął się ktoś z "elity" takowego zadania przy niszowym zasilaniu. Nie mam zamiaru obrazić twórcy, po prostu, będzie to zasilanie pewnie jednorazowej produkcji i nabędzie je 30 osób, to powoduje tylko oryginalność tegoż że zasilania, lecz nie jest on aż na tyle dopracowany, aby osoby "z góry" miałyby poświęcać swój czas na jego recenzowanie. Jeśli ludzie twierdzą że nie dam rady, ponieważ na zielonym mało się udzielam, to przepraszam za chęci, z chęcią przekaże pałeczkę innej osobie.


Co byś chciał zobaczyć w takiej recenzji poza dobrymi zdjęciami?
Spasowanie gwintów?
Spadki napięcia pod obciążeniem?
Wykonanie poszczególnych elementów?
Działanie przycisku oraz w jakim stopniu zdarza mu się nie załapać?
Komponowanie się z gienkiem, oraz odczucia chmurno-smakowe na danym set-upie?

Co jeszcze chciałbyś się dowiedzieć z takowej recenzji? Bo te rzeczy które wymieniłem wydaje mi się, że najmniejszego problemu z nimi mieć nie będę.

I nie będzie to mój pierwszy mechanik.
Awatar użytkownika
By Fury
#821255
I jak tam progres w tworzeniu modów? Pytam bo nic nie słychać, a ciekaw jestem :)
Awatar użytkownika
By szagster
#821331
POSTARAM SIE WRZUCIĆ JAKIEŚ FOTO.
Awatar użytkownika
By szagster
#821349
jak dojdę do Ciebie z produkcją dostaniesz info.
Awatar użytkownika
By sliwa404
#821965
Przez kogo, że tak się zapytam? Bo z tego co mi wiadomo, po rozmowach z szagsterem pierwszy egzemplarz leci do mnie.
Awatar użytkownika
By rako
#821986
Numer 001 już jest zarezerwowany:
5.Walerianek - 18350 + kubek 18500 - SS-calośc/Poler/bez graweru/ nr.001 , drugi modzik - 18350 + kubek 18650/SS-całośc/Satyna/bez graweru/ nr.002
Awatar użytkownika
By hamihaze
#821993
Nawet kolego nie masz PRAWA jak to pięknie napisałeś do 13ki
zarezerwowana wcześniej przez dariusz_wiek
oczywiście że możesz dostać pierwszy moda jak ustaliłeś to z szagster ale nie z tymi nr


mieszasz Kolego oj mieszasz *BICZ*
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.