EPF
wszystko związane z czyszczeniem i konserwacją e-papierosów.
Awatar użytkownika
By Porfine
#722329
Witam. Mam pytanko czy w --->tym<--- Clearomizerze jest możliwość odkręcenia tulejki od dolnego pierścienia? Chcę go wyczyśćić lecz strasznie trudno się dostać do środka tulejki.
Awatar użytkownika
By gregbard
#722333
co chcesz czyścić skoro przepłukanie ciepłą wodą wystarczy? dół nie jest wykręcany, można go zdjąć bo jest na wcisk. Ale po złożeniu jest ryzyko że zaczną się wycieki
Awatar użytkownika
By Porfine
#722339
Szkoda, no ale trudno. Chciałem dokładnie wytrzeć dół z wody, ale niestety cierpliwie poczekam aż wyschnie.
Awatar użytkownika
By pol
#722340
gregbard pisze:co chcesz czyścić skoro przepłukanie ciepłą wodą wystarczy? dół nie jest wykręcany, można go zdjąć bo jest na wcisk. Ale po złożeniu jest ryzyko że zaczną się wycieki

W Vivi mini CC jak zdejmiesz baniak z pierścienia to masz pod górkę. Jest klejony.
Clearomizer T2 CC od Rm1 to dokładnie Vivi mini CC, a nie T2 (CE9) w poprawionej wersji.

Co tutaj chcesz zrobić na wcisk?
http://img825.imageshack.us/img825/9175/dscf0581g.jpg
Awatar użytkownika
By gregbard
#722367
taki? to dół jest doszczelniony uszczelką i jest na wcisk. Czy nie ma tam kleju, tego nie wiem
Obrazek
Awatar użytkownika
By Porfine
#722372
U mnie to się przedstawia tak, że tulejka jest sklejona z dolnym pierścieniem który pod nią wchodzi.

Obrazek
Awatar użytkownika
By leszekzy
#723136
RM1 wypuścił nowe T2 i nie jest to VIVI MINI ani ce10+ teraz grzałki są inne (są takie same w CE5,T2 i VIVI NOVA oczywiście od RM1) samej konstrukcji ja bym nie rozbierał dopóki klirek działa na sekcje przyjdzie jeszcze czas. Moim zdaniem pierwsze T2 (VIVI MINI) od RM1 były najlepsze miałem T2 z kabelkiem w środku który podobno się ukręcał T2 bez tego kabelka tylko długi metalowy pin + a teraz mam ten najnowszy. Moim zdaniem ten pierwszy był najlepszy używam go już 4 miesiące ten z najnowszej dostawy na plus ma to ze nie zalewa baterii pin plusowy niema dziurki pod grzałką tak jak w VIVI NOVA VOLISH.
:cygaro:
Awatar użytkownika
By pol
#723424
leszekzy pisze:RM1 wypuścił nowe T2...
...
ten z najnowszej dostawy na plus ma to ze nie zalewa baterii pin plusowy niema dziurki pod grzałką tak jak w VIVI NOVA VOLISH.

Nie ma dziurki? Tzn nie ma kanału powietrznego?
To którędy zaciąga powietrze?

To co podałeś i to co widzę i czytam na stronie Rm1 skłania mnie do napisania wątku "Łowcy błędów w opisach produktów" w subforum Rm1.pl.
Sporo pisania mnie czeka :mrgreen:
Awatar użytkownika
By leszekzy
#723443
pol pisze:
leszekzy pisze:RM1 wypuścił nowe T2...
...
ten z najnowszej dostawy na plus ma to ze nie zalewa baterii pin plusowy niema dziurki pod grzałką tak jak w VIVI NOVA VOLISH.

Nie ma dziurki? Tzn nie ma kanału powietrznego?
To którędy zaciąga powietrze?

To co podałeś i to co widzę i czytam na stronie Rm1 skłania mnie do napisania wątku "Łowcy błędów w opisach produktów" w subforum Rm1.pl.
Sporo pisania mnie czeka :mrgreen:

POL z całym szacunkiem mam i używam kanał powietrzny jest taki jak w VIVI NOVA VOLISH czyli z boku a nie u góry jak wcześniej było

-- [scalono] 07 kwi 2013, 17:58 --

Żeby nie być gołosłownym!
http://rm1.pl/wymienna-grzalka-ce5-t2cc ... p-617.html

-- [scalono] 07 kwi 2013, 18:00 --

Obrazek
To chyba nie jest grzałka VIVI MINI?!!!
Awatar użytkownika
By pol
#723460
leszekzy pisze:RM1 wypuścił nowe T2...
...
ten z najnowszej dostawy na plus ma to ze nie zalewa baterii pin plusowy niema dziurki pod grzałką tak jak w VIVI NOVA VOLISH.
...
POL z całym szacunkiem mam i używam kanał powietrzny jest taki jak w VIVI NOVA VOLISH czyli z boku a nie u góry jak wcześniej było

Z całym szacunkiem. O czym Ty piszesz?
Awatar użytkownika
By leszekzy
#723474
O nowym klirku od RM1 sprzedawanym pod nazwą T2 i wyglądającym jak T2 ale ze zmienionym zespołem grzewczym i kanałem povietrznym.
Awatar użytkownika
By pol
#723484
Daj może fotki i pokaż gdzie ten kanał powietrzny.
Chyba mylisz nazewnictwo.
To co pokazałeś to jest to grzałka.
http://rm1.pl/images/thumbnails/ce5%20t ... 150x88.png
Skoro nie ma w korpusie kanału powietrznego, to skąd pobiera powietrze? Ze zbiornika z e-liquidem?

Zobacz ogólne nazewnictwo części clearomizera
http://www.epalacz.pl/userdata/gfx/9a2f ... f99637.jpg
Awatar użytkownika
By pol
#723538
No to już wiadomo gdzie popełniasz błąd.
Mylisz korpus z grzałką.

Pisałeś o grzałce mając na myśli korpus.
Przynajmniej tak rozumiałem Twój opis.

P.S.
Uzupełnijmy, że zdjęcie w poprzednim poście jest Amix'a
post550587.html#p550587
Ostatnio zmieniony 07 kwie 2013, 23:07 przez pol, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By leszekzy
#723565
POL ok nieważne kto popełnia błąd ja ty nie wiem nieważne fakt jest taki że teraz zespół grzewczy w T2 od RM1 wygląda tak Obrazek
i strona gdzie jest dostępny
http://rm1.pl/wymienna-grzalka-ce5-t2cc ... p-617.html
ja kupuje w sklepie w moim mieście.

-- [scalono] 07 kwi 2013, 19:29 --

I jeszcze jedna dość istotna różnica stare T2 miały gwint EGO te nowe mają gwint 510.
Awatar użytkownika
By pol
#723757
Nie ważne gdzie był błąd, Ważne, że dogadaliśmy się, że nie ma środkowego kanału powietrznego w pinie plusowym korpusu. Grzałka jak miała tak nadal ma środkowy otwór w plusowym pinie.
Możesz zrobić i zapodać fotki aktualnej wersji z Rm1. Z opisu wygląda jak połączenie Vivi SLIM z Vivi mini CC.
Awatar użytkownika
By leszekzy
#723784
pol pisze:Nie ważne gdzie był błąd, Ważne, że dogadaliśmy się, że nie ma środkowego kanału powietrznego w pinie plusowym korpusu. Grzałka jak miała tak nadal ma środkowy otwór w plusowym pinie.
Możesz zrobić i zapodać fotki aktualnej wersji z Rm1. Z opisu wygląda jak połączenie Vivi SLIM z Vivi mini CC.

Problem w tym ze nie mogę zrobić fotek bo nie mam czym no moze telefonem ale jakość będzie kiepska. *SMOKEKING*
Awatar użytkownika
By pol
#723794
leszekzy pisze:
pol pisze:Nie ważne gdzie był błąd, Ważne, że dogadaliśmy się, że nie ma środkowego kanału powietrznego w pinie plusowym korpusu. Grzałka jak miała tak nadal ma środkowy otwór w plusowym pinie.
Możesz zrobić i zapodać fotki aktualnej wersji z Rm1. Z opisu wygląda jak połączenie Vivi SLIM z Vivi mini CC.

Problem w tym ze nie mogę zrobić fotek bo nie mam czym no moze telefonem ale jakość będzie kiepska. *SMOKEKING*

Przynajmniej jakieś orientacyjne. Reszty może uda się domyślić, bo to co jest na stronie Rm1 to zwykły T2, a właściwie Vivi mini CC.
Awatar użytkownika
By leszekzy
#723808
Może jutro jak będzie troszkę czasu to coś wymodzę.

-- [scalono] 08 kwi 2013, 08:06 --

Obrazek
ObrazekObrazekObrazek

-- [scalono] 08 kwi 2013, 08:12 --

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.