EPF
wszystko związane z czyszczeniem i konserwacją e-papierosów.
By Mateusz5
#564020
Po przepaleniu grzałki liquid (owocowy) zmienił smak (zalatuje palonym cukrem), a mnie dusi (nawet jak nie palę) - gorzej niż przed przelaniem. Grzałkę oczywiście odstawiłem w kąt.

Pomyślałbym, że po prostu trafiłem na felerny sznurek, który się spalił, ale niedawno przepalałem grzałkę w innym CE5-podobnym i było identycznie. W innych klirkach tak się nie działo - sądziłem, że wiem, co robię.

Co jest nie tak? Umyłem, osuszyłem ręcznikiem papierowym sznurki, przepalałem około 3s, 2s przerwy i powtarzałem aż grzałka się nie zaczęła czerwienić (nauczony ostatnim doświadczeniem - nie chciałem przesadzić, ale nic to nie dało).

(poboczne pytanie: czy jest gdzieś tutorial jak samodzielnie nawinąć do tego grzałkę?).
Awatar użytkownika
By tosca
#564031
Możesz też delikatnie "obruszać " sznurek w grzałce .Pierwsze pół zbiornika po przepaleniu będzie dziwnie smakować, ale problem później znika i jest ok.
By RooBooy
#716548
prymus140 pisze:Po przepaleniu jeszcze raz umyj i osusz.

nic nie będzie źle smakowac po przepaleniu jeśli !!! : po przpelaniu umyjesz pod kranem ciepłą wodą grząlkę lekko wysuniesz sznurek i umyjesz go ze spalenizny do białości wysuszysz i zalejesz LQ ja tak robię od zawsze i nie mam problemów

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

nie chcę się włączyć

kupiłam oxva slim xpro w grudniu, nagle dzisiaj ni[…]

Około dwa tygodnie temu zrobiłem dwa liquidy z aro[…]

Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.