EPF
Rzuciłeś palenie lub e-palenie? Podziel się z innymi jak to zrobiłeś!
Awatar użytkownika
By rejson
#706949
Szybka spontaniczna decyzja, po 25 latach kopcenia mocnych analogow, kupuje ep.... no i poszedlem, jak wiekszosc laikow ( bez zaglebiania sie na forach w temacie ) na stoisko volish w molochu.... zdecydowalem sie na opcje z lepsza batką i wieksza kase... w koncu zwroci mi sie w miesiac z racji tego ze palilem juz prawie 2 ramy dziennie co latwo policzyc wychodzi juz jakies 600 zl na miesiac..Pierwsze wapowanie... pierwsze zachwyty ze to jednak cos w sobie ma... pierwsze napicie sie liquidu... ;-) pierwsza wlasna grzalka.... w miedzy czasie skonczyl sie uporczywy kaszel chrzakanie odkrztuszanie, powrocil smak i wech... No i co.. jestem zadowolony, poszedlem za reklama i kupilem Evcia... jade sobie na nim z mysla o moich docelowych ostatecznych zakupach... ;-) siedze i czytam codziennie to forum... moim zdaniem najlepsze ze wszystkich jakie znalazlem w necie...KOPALNIA WIEDZY ... o EP... Witam wszystkich i serdecznie pozdrawiam..

PS.
analogi poszly calkowicie w odstawke...
rejson... ;-)
Awatar użytkownika
By rejson
#706956
Juz wiem ze poradze sobie ;-), jeszcze woze ze soba pol ramki analogow w aucie ktorych nie zdazylem wypalic ;-) ale to tylko tak dla lepszego samopoczucia ;-)
Awatar użytkownika
By Fisherking
#707069
powodzenia, trzymam kciuki, uważaj tylko bo jak zrealizujesz swoje "ostateczne zakupy" to będzie jakaś nowość i kolejne ostateczne zakupy :) Już nie mowie o chęci posmakowania z bogatej na dzisiejsze czasy oferty LQ :)
Awatar użytkownika
By rejson
#707314
No tak ;-) ale kolejne zakupy rozbudowy czy tez kolekcji EP mobilizuja mnie jeszcze bardziej ;-) zdecydowanie wole wydac tyle samo finansow miesiecznie na Ep niz analogi ;-) i mam w tym rqdoche, wiem ze za kilka miesiecy sytuacja sie ustabilizuje i pozostanie juz tylko odpowiedni dobor liquidu ..
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.