EPF
Rzuciłeś palenie lub e-palenie? Podziel się z innymi jak to zrobiłeś!
By mr.lewandowski
#647079
Witam!
Paliłem przez 29 lat, około 2 paczek mocnych fajek (Camel, Czerwone Marlboro) dziennie. Na emigracji w UK zacząłem kupować czarne JPS (jedyne fajki, które czułem podczas palenia)
Przyjechałem na urlop do Polski i kiedy skończyły mi się angielskie fajki, zacząłem kupować żółte Camele.
Po wypaleniu 2 paczek dziennie (a paliłem 1 paczkę JPS dziennie, bo JPS ma 1 mg nikotyny na fajkę) czułem dalej głód, policzyłem - 24 złociszy dziennie wydaję na fajki, warto spróbować.
Kupiłem EP i teraz 10 ml fluid 24 mg starcza mi na 5 dni.
Całkowicie przeszedłem na EP, żadnych stanów przejściowych, pierwszego dnia "palenia" EP ostatni analogowy fajek spalony i koniec z analogami.
Po 3 tygodniach mój zestaw zwrócił się z nawiązką.
W UK paczka JPS kosztuje 35 złociszy, więc zaoszczędzę jeszcze więcej.
Czy można skończyć z analogowymi fajkami? Można, trzeba tylko przestać kupować analogowe fajki!
Awatar użytkownika
By nok
#647123
mr.lewandowski pisze:Witam!
Paliłem przez 29 lat, około 2 paczek mocnych fajek (Camel, Czerwone Marlboro) dziennie. Na emigracji w UK zacząłem kupować czarne JPS (jedyne fajki, które czułem podczas palenia)
Przyjechałem na urlop do Polski i kiedy skończyły mi się angielskie fajki, zacząłem kupować żółte Camele.
Po wypaleniu 2 paczek dziennie (a paliłem 1 paczkę JPS dziennie, bo JPS ma 1 mg nikotyny na fajkę) czułem dalej głód, policzyłem - 24 złociszy dziennie wydaję na fajki, warto spróbować.
Kupiłem EP i teraz 10 ml fluid 24 mg starcza mi na 5 dni.
Całkowicie przeszedłem na EP, żadnych stanów przejściowych, pierwszego dnia "palenia" EP ostatni analogowy fajek spalony i koniec z analogami.
Po 3 tygodniach mój zestaw zwrócił się z nawiązką.
W UK paczka JPS kosztuje 35 złociszy, więc zaoszczędzę jeszcze więcej.
Czy można skończyć z analogowymi fajkami? Można, trzeba tylko przestać kupować analogowe fajki!

liquid, kolego :D

Około dwa tygodnie temu zrobiłem dwa liquidy z aro[…]

Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.