EPF
Nasze własne produkcje
By Faceman
#640474
Cześć.
Wpadłem na pomysł, alby z jednorazowego e-peta zrobić "wielokrotnego użytku". Myśl ta zrodziła się nie z powodu braku palenia, ale dla samej satysfakcji :) Czyli tak jak u wszystkich "modderów" :P
Tutaj zachodzi pytanie - jak miałoby to wyglądać i jak to zrobić?
Jednorazówka składa się z kartomizera i baterii. Dolanie liquidu nie stanowi żadnego problemu, ale z baterią może być kłopot, bo jak ją naładować?
Wszystkie pomysły (związane z tematem) mile widziane :)

Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedzi *SMOKEKING*


*Jeśli taki wątek był (mogłem przeoczyć), to bardzo proszę o link.
Awatar użytkownika
By gregbard
#640512
Faceman pisze:Cześć.
Wpadłem na pomysł, alby z jednorazowego e-peta zrobić "wielokrotnego użytku". Myśl ta zrodziła się nie z powodu braku palenia, ale dla samej satysfakcji :) Czyli tak jak u wszystkich "modderów" :P
Tutaj zachodzi pytanie - jak miałoby to wyglądać i jak to zrobić?
Jednorazówka składa się z kartomizera i baterii. Dolanie liquidu nie stanowi żadnego problemu, ale z baterią może być kłopot, bo jak ją naładować?
Wszystkie pomysły (związane z tematem) mile widziane :)

Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedzi *SMOKEKING*


*Jeśli taki wątek był (mogłem przeoczyć), to bardzo proszę o link.

jednorazówka ma kartomizer zintegrowany z całością w jednej obudowie, pomijam sposób uzupełniania liquidu, jest to dla mnie zagadka której rozwiązania wcale nie pragnę, bardziej zastanawiam się nad czasem działania grzałki tej jednorazówki... tyle kombinowania żeby powapować jakieś 2-3 tygodnie? :shock:
By Faceman
#640518
gregbard pisze:tyle kombinowania żeby powapować jakieś 2-3 tygodnie? :shock:
[/quote]
No i widzisz, tutaj jest pies pogrzebany :) Jednemu się nie chce, a drugi zrobi ma te 2 tygodnie i radochy przez cały ten czas :)
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.