EPF
Awatar użytkownika
By _Monter_
#512224
Box na module KIS 3R33 na dwie baterie 18350 ewentualnie 16340 z włączaniem elektronicznym, posiada przełącznik do sprawdzania stanu napięcia baterii oraz aktualnie zadanego napięcia.
Wysokość 110 mm
Szerokość (w najszerszym miejscu) 54 mm.
Grubość 20 mm.
Box metalowy malowany proszkowo grubą warstwą, bardzo trwała powłoka.
Żadne elementy nie są zalane klejem lub innym ścierwem więc można sobie oglądać, modyfikować, gmerać śrubokręcikiem, wykałaczką, czyścić pędzelkiem lub dłubać w nosie itp ;-) .
Miernik i potencjometr schowany w środku.
Gwarancja na elektronikę w boxie 1 miesiąc.
Do boxa na zachętę dorzucam dwa aku 18350 jako gratisik-naładowane ;-). Pierwsze trzy boxy będą z akusami.
Cena 200 zł (wliczona wysyłka).
P.S. Informuję kupującego, że wysyłka nastąpi w połowie następnego tygodnia i będzie z Niemiec.
Box spod spodu na zdjęciu będzie gotowy jutro. Boxy jeszcze będą dostępne. Ignoruję wszelkie listy, nie przyjmuję rezerwacji.
Wszelkie pytania proszę w temacie a nie na PW.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ostatnio zmieniony 04 wrz 2012, 06:28 przez _Monter_, łącznie zmieniany 8 razy.
Awatar użytkownika
By _Monter_
#512226
Dzięki, czaszki to mój fikołek więc dobrze się z tym czuję.
P.S. Zaraz fotki poprawię, bo mi photobucket płata figle.
Awatar użytkownika
By PucH2
#512229
Ładny. Tylko jakoś tak przypomina plastik. Napisz z jakiego materiału zrobiona jest obudowa na graty?
Awatar użytkownika
By Szymon1988
#512258
Świetnie Ci to wyszło. Zarówno strona wizualna boxa jak i elektronika, wszystko estetycznie, przemyślanie polutowane. Moje gratulacje.
Awatar użytkownika
By Goldi
#512260
Miernik wewnątrz powinien mieć kolor czerwony. Bardziej pasował by do klimatu boxa. Niebieski jest za bardzo "niebiański". Ale ogólnie to fajnie Ci to wyszło. :beer:
Awatar użytkownika
By Luke2
#544251
Wiem, że by się dało - stworzyć tego moda pod 2x18650, dać po prostu miernik od górnej strony i akusy wzdłuż dłuższego przekroju moda. Tylko pytanie dla twórcy - czy wykonałby? I jaka byłaby cena za taką wersję?
Awatar użytkownika
By _Monter_
#544271
Luke2 pisze:Wiem, że by się dało - stworzyć tego moda pod 2x18650, dać po prostu miernik od górnej strony i akusy wzdłuż dłuższego przekroju moda. Tylko pytanie dla twórcy - czy wykonałby? I jaka byłaby cena za taką wersję?

Myślisz, że nie przymierzałem 2x18650? :wink:
Nawet zrobienie boxa bez VV z dwoma 18650 byłoby problematyczne bo po włożeniu dwóch 18650 brakuje miejsca na włącznik wysoko prądowy.
Z drugiej strony nie widzę wielkiego problemu w naładowaniu baterii co drugi dzień.
Aby nie być gołosłownym...
Obrazek
Awatar użytkownika
By _Monter_
#544921
tt81 pisze:
prymus140 pisze:A może jakaś promocja na 1 listopada?


Znicz gratis :lol:

To naprawdę dobry pomysł. :mrgreen:
Awatar użytkownika
By Ratio
#562937
A ile jeszcze takich boxów w planie? Bo zakochałam się, ale oszczędzam na święta, i teraz zakup nie wchodzi w grę... Chyba że TŻ się zgodzi. W ogóle z prezentowanych zostało jeszcze coś?
Awatar użytkownika
By _Monter_
#562945
Mam w planie złożyć jeszcze 4 sztuki w najbliższych dwóch tygodniach i będą to na razie ostatnie sztuki.
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.