EPF
Awatar użytkownika
By ohlers
#443301
Obudził mnie jakiś szmer. Poza tym, w pokoju panowała absolutna cisza.
W ustach poczułem dotyk metalu. Oczy pozostawały więc zamknięte.
Skąd do cholery mogłem wiedzieć, czy facet znajdujący się po drugiej stronie rewolweru, nie cierpi przypadkiem na nerwowość palca wskazującego?
Wiele spraw kończyło się dla mnie mniej lub bardziej nieprzyjemnie, ale ta zdecydowanie miała szansę na pierwsze miejsce. Nie wszyscy mnie kochali, ale komu u licha chciałoby się fatygować osobiście do mojego małego mieszkania, aby kropnąć z bliska gościa takiego jak ja?
Powoli ciekawość zaczęła brać górę nad zdrowym rozsądkiem.
A pewnie. Ona nie posiadała osiemdziesięciu kilogramów wagi i zawartych w niej tysięcy receptorów bólu, czekających tylko na dogodną chwilę, aby w momencie strzału zaatakować mózg.
Bezmyślne czekanie wydawało się jednak znacznie większą torturą, aniżeli sekunda odpalenia spłonki.
Powoli odemknąłem powiekę. Na wszelki wypadek najpierw jedną, licząc jednak na profesjonalizm i opanowanie napastnika trzymającego wciąż rewolwer w moich ustach.
Drugą powiekę otworzyłem już szybciej. Mózg budził się do życia, powoli włączając kolejne systemy w organizmie, w tym na końcu pamięć.
Dopiero teraz przypomniałem sobie, że poprzedniego dnia otrzymałem od Mistrza Barjavela nowy model dripa, który tak bardzo mi się spodobał, iż zasnąłem z EP w ustach.
Jeżeli więc Chcecie poczuć się jak Philipp Marlowe, łapcie karty i klepcie numery na przelewach po najnowszy model dripa ze stajni Mistrza B – GNAT 04/12 .
Dowiedzcie się sami, co to znaczy „wziąć w usta” :mrgreen:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Przy okazji podziękowania dla Akcedemisa za Carto-Puncha, oraz dla Proroka za JTanka :beer:
Ostatnio zmieniony 16 kwie 2012, 22:00 przez ohlers, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By kc1991
#443320
Już też w rękach trzymam tego dripa i jest pięęękny.
Porównując wykonanie tego dripa do poprzedniego od Barjavela (który też mi się bardzo podoba) muszę stwierdzić, że jest on o wiele lepiej wykonany.
Nie mogę się doczekać kolejnego dzieła (może do dripu?)
Awatar użytkownika
By makomp
#443363
kc1991 pisze:Już też w rękach trzymam tego dripa i jest pięęękny....
...(może do dripu?)


A ten "drip" to do czego służy? Nie jest do dripu?


@ohlers - opis bajka, świetny!! :D
Awatar użytkownika
By kc1991
#443377
makomp pisze:
kc1991 pisze:Już też w rękach trzymam tego dripa i jest pięęękny....
...(może do dripu?)


A ten "drip" to do czego służy? Nie jest do dripu?


Chodziło mi o większy otwór, taki jak np w Jackowym dripie (żeby można było wlewać wprost przez drip na atomizer bezmostkowy):
Obrazek

A ten wydaje się normalną wielkością (chyba, że się mylę).
Awatar użytkownika
By Barjavel
#443424
ohlers, fotki jak zwykle powalają, nie mówiąc o opisie.
*kc1991* czy jest lepiej wykonany to już zostawiam do oceny posiadającym, nie mniej staram się zawsze jak mogę. A że z dnia na dzień praktyki przybywa to może i wykonanie się polepsza :).
Co zaś się tyczy otworu "gębowego" w dripku to jest 4mm, ale nic nie szkodzi na przeszkodzie żeby zrobić i 6mm.
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.