EPF
Awatar użytkownika
By redwhite
#418256
Bardzo fajny.
Troszkę tylko przypomina mi panel do obsługi takiej małej wciagarki, która wisi w garażu u znajomego :lol:
Awatar użytkownika
By _Monter_
#418263
Bardzo fajny, gratuluję. Teraz tylko czekać jak ktoś z forum Cię zapyta na PW gdzie pudełko itp. kupiłeś i zacznie klepać zarobkowo ;-).
Awatar użytkownika
By jupiajo
#418269
Tłum skanduje: Pokaż środek! Idź na całość! Pokaż środek! :mrgreen:
By taxi
#418273
_Monter_ pisze:Bardzo fajny, gratuluję. Teraz tylko czekać jak ktoś z forum Cię zapyta na PW gdzie pudełko itp. kupiłeś i zacznie klepać zarobkowo ;-).


No wlasnie dla wszystkich pytajacych gdzie co i kiedy ;odpowiadam -forum plus sklep elektroniczny stacjonarny
Jak ktos ma ochote zobaczyc co jest w srodku cena 200zl bez baterii. na konto 5 dni oczekiwania i bedzie mogl zerknac :P

-- [scalono] 02 mar 2012, 16:00 --

noman1 pisze:Fajne ale trochę sporawe jak na 2x 14500 ;) pokaż środek.


Sporawy? ! Ledwo wszystko weszlo zapalki nie da sie juz wcisnac.
Ostatnio zmieniony 02 mar 2012, 19:52 przez taxi, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By daras25
#418346
Bardzo fajnie Ci wyszedł ten box . Gratulacje :beer:
Wymiary w przekroju zbliżone do kwadratu dlatego na fotkach wydaje się duży ale w rzeczywistości jest inaczej i na pewno lepiej leży w ręce niż te płaskie .
Awatar użytkownika
By ohlers
#418352
no i nie ma lekko. kasę trzeba zbierać :)
fajny taki, jest, sobie :D
Awatar użytkownika
By Lutor
#425300
Mam i ja dziękuję taxi :) zaczynam się bawić świetne wykonanie, moje parowniki pokazują swoje nowe oblicz dzięki temu boxowi
Awatar użytkownika
By rzepkok
#428084
no to też pochwalę - mam i ja (ten "SPRZEDANY" powyżej to mój *SUPER*

ale chwalić trzeba Twórcę - box jest prosty do bólu - tu nie ma się co zepsuć, wygiąć, odpaść itd.
wbrew pozorom (bałem się, że duży) fajnie leży w dłoni - zaokrąglone wszystkie krawędzie i co ważne jest lekki, bo
to w końcu aluminium

pancerna budowa sprawia, że to faktycznie idealny sprzęt na wypad w teren - mój przejechał dzisiaj ze mną
80km rowerem w tylnej kieszonce koszulki i bez obaw, że się rozpadnie przy wywrotce a nawet jakby się poobijał
to też fajnie - taki weteran ;)

baterie trzymają na razie 9 godz. (AW 14500 750 mAh x 2) ale myślę, że spokojnie przynajmniej całą dobę dadzą radę

teraz zaczynam bawić się zmienianiem napięcia - jak się już opanuje tę sztukę (nie ma wyświetlacza więc "na czuja")
to myślę, że zabawa będzie jeszcze lepsza

metalowy przycisk (w mojej wersji chromowany) działa bajecznie - nie za mocno i nie za słabo - nawet jak na nim położę
Boxa to bez obaw, że się załączy

jedyna modyfikacja to nawierciłem dwie malutki dziurki na spodzie ale to tak dla pewności, gdyby akusy chciały gazować,
bo Box ma super uszczelkę i jest idealnie uszczelniony

jeśli chodzi o uwagi do Twórcy to można by było faktycznie kiedyś pomyśleć o łatwiejszym otwieraniu, tak żeby wyjąć
ogniwa albo może ładować przez USB (gdzieś o tym czytałem) ale tu pewnie byłby kłopot z miejscem i rozmiarem

podsumowując - Taxi Box to mocny, rzetelny i męski sprzęt na wszystkie warunki - nawet ekstremalne i już na stałe ląduje
w mojej stajni *PLAZA*
By taxi
#429618
box zasilany 2x 18650 które można powiedzieć że są na stałe
wkomponowane w boxa gdyż nie ma potrzeby wyjmowania do ładowania.
w boxie standard kis ,wyświetlacz itp .
głowica ego
dodatkowo gniazdo ładowania i przełącznik dzięki
któremu można wyłączyć boxa i w takim stanie podłączyć do ładowarki gdyż baterie zmieniają swoje połączenie i można ładować zwykłą ładowarką dom li-ion 4,2 v.
Używam troszkę mniej wypasioną wersje i batki
trzymają spokojnie 3 dni ostrego e-palenia, ale dla bezpieczeństwa
ładowanie co dwa dni na noc i jest pewność że się batek nie wykończy
,bateryjki bez pcb
wymiary boxa 102,5x52,5x25,5mm obudowa aluminium



ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
Ostatnio zmieniony 21 mar 2012, 20:21 przez taxi, łącznie zmieniany 1 raz.
By taxi
#429640
BestintheWorld pisze:Wstawiłbyś jakiś filmik i pokazał nam jak to pali? :D


może któryś z użytkowników wstawi :) bo jeżeli o mnie chodzi to
oj nie chcesz mojej mordy oglądać jeszcze jakieś dziecko zobaczy i co potem powiesz ,spać po nocach nie będzie mogło :)
Awatar użytkownika
By Kszywho
#429755
BestintheWorld pisze:hahaha :D W takim razie prosiłbym jakiegoś użytkownika , który posiada owego Boxa o wstawienie filmiku i pokazał jak to chodzi *SMOKEKING*


Tak jak każdy inny box na układzie KIS :) Czyli zacnie!!!
By taxi
#429766
Kszywho pisze:
BestintheWorld pisze:hahaha :D W takim razie prosiłbym jakiegoś użytkownika , który posiada owego Boxa o wstawienie filmiku i pokazał jak to chodzi *SMOKEKING*


Tak jak każdy inny box na układzie KIS :) Czyli zacnie!!!


I chwała Tobie Panie za te słowa :lol:
Awatar użytkownika
By Archon1
#430422
Co to jest za wyświetlacz, pokazuje coś jeszcze oprócz ustawionego napięcia? Skąd bierzesz pudełka?

-- [scalono] 22 mar 2012, 01:10 --

Co do wyświetlacza już wiem, proste i fajne :lol: :lol: Pytanie o pudełko podtrzymuje.
Awatar użytkownika
By szperaczz
#430483
Archon1 pisze:Co to jest za wyświetlacz, pokazuje coś jeszcze oprócz ustawionego napięcia? Skąd bierzesz pudełka?

-- [scalono] 22 mar 2012, 01:10 --

Co do wyświetlacza już wiem, proste i fajne :lol: :lol: Pytanie o pudełko podtrzymuje.

Poszukaj u piekarza ;)
By taxi
#430616
No i znów kolejny wytwór choroby i musu przebywania w domu :)
MiniTaxiBox.vv

box na kisie plus miernik który mierzy napięcie pod obciążeniem w trakcie e-palenia ,a po odkręceniu kartomizera,liqinatora itp i po naciśnięciu przycisku pokazuje napięcie bez obciążenia i w tym stanie możemy je regulować wbudowanym potencjometrem .
Obudowa aluminiowa wymiary -80x55x25mm
box posiada koszyczki na baterie 16340 .
głowica standard 510

ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
By taxi
#430622
boogeyman pisze:18650 nie weszło? :mrgreen:


wstępnie by weszły ale nie jestem w stanie tego pilniczkiem wyfrezować ,a nawet więcej z koszykiem by weszły :)
By taxi
#430637
sprawdzalem tylko bez pcb i jest okej z pcb nie mam pojecia ale zawsze mozna prrzerobic tzn naciac koszyczek i bedzie si a miejsca tam na styk to powinny wejsc w miare ciasno
Awatar użytkownika
By pok14
#430645
To jak luzujemy majtasy i wodze fantazji to może
2x18650 lub 2x18490i TajWoj na pokładzie ?
Awatar użytkownika
By pok14
#430656
To może pod zamówienie z przedpłatą na elektronikę ? jest to jakieś wyjście.
By taxi
#430776
pok14 pisze:To może pod zamówienie z przedpłatą na elektronikę ? jest to jakieś wyjście.


wszystko da się zrobić jestem otwarty na propozycje :)
Awatar użytkownika
By Kszywho
#430784
Amaro pisze:czy do MIniTaxiVV batki bez PCB czy z PCB ? no chyba ze pasuja takie i takie....?


Ogniste TrustFire Protected wchodzą bez problemu. Są takiej samej długości co niebieskie TrustFire.
Awatar użytkownika
By Arnie
#432337
Do wersji na ogniwa 14500 również wchodzą ogniste Trustfire bez problemu. Bawiłem się przez weekend napięciem i powoli dobieram pod siebie. Na zdjęciach wygląda dość masywnie i chociaz podane były wymiary to po rozpakowaniu byłem zdziwiony kompaktowością - fakt łapki mam duże :wink: . Co tu się dużo rozpisywać - wykonanie bez zarzutu.
Awatar użytkownika
By Kszywho
#432498
XMeFiX pisze:taxi mam małe pytanko... Jak uzyskujesz taki połysk aluminium? :?:

Papier ścierny, polerka pastą i jazda. Nic trudnego.
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.