EPF
Awatar użytkownika
By gerard88
#328792
Witam

Tak jak obiecałem, powstaje bateria mod na baterie 14500/14650. Gwint 510 i mechaniczny włącznik umieszczony na spodzie moda. Nie będę ukrywał że robię go dla swojego moda atomizera G-TANKa, ale będzie dobry również dla innych atomizerów.

O to pierwsze zdjęcia prototypu (główne elementy)














A i oczywiście cały ze stali :mrgreen:

Obrazek
Ostatnio zmieniony 04 gru 2011, 22:05 przez gerard88, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By Riccardo
#328800
Dla porządku napiszę, że proszę mnie zapisać :)
Awatar użytkownika
By gerard88
#328801
To dla uzupełnienia będzie tu teleskop i zabezpieczenie mechaniczne włącznika :zakrecony no i w ogóle będzie fany *CZAJNICZEK*
Awatar użytkownika
By Wuntek
#328802
Ja też się piszę oczywiście:P
Awatar użytkownika
By Tomba
#328805
Czy napięcie regulowane?
Jaka cena?
Awatar użytkownika
By gerard88
#328807
tomba pisze:Czy napięcie regulowane?
Jaka cena?


bez elektroniki :)

a co do ceny to ja sam muszę poczekać na kosztorys od tokarza.
Awatar użytkownika
By Riccardo
#328808
tomba pisze:Czy napięcie regulowane?

Kusi Cię PV widzę :lol: :lol:
Tombuś, są fajniejsze rzeczy niż regulowane napięcie :)
Awatar użytkownika
By jimixxx
#328811
Riccardo pisze:Dla porządku napiszę, że proszę mnie zapisać :)

Dwa razy się zapisujesz? :shock:
My już dawno na liście :D
Awatar użytkownika
By Tomba
#328812
To na jakie napięcie to będzie?
Awatar użytkownika
By gerard88
#328814
tomba pisze:To na jakie napięcie to będzie?



Na baterie 14500/14650 czyli 3,7V
Awatar użytkownika
By ohlers
#328815
poproszę o dopisanie do listy :)
Awatar użytkownika
By ssnowak
#328818
Jak komplet, to komplet :mrgreen: . Muszę, też być na liście.

A na poważnie to warto mieć coś od Gerarda, chociażby po to żeby przekonać się co to znaczy jakość wykonania. Tym co załapali się na G-Tanka, nie trzeba o tym mówić, a pozostali mają okazję się teraz o tym przekonać.
Awatar użytkownika
By vincent
#328865
To dopiero prezentacja moda, czy już zapisy? :D
Awatar użytkownika
By Riccardo
#328876
ssnowak pisze:Niektórzy biorą w ciemno ;) :mrgreen:

Właśnie, produkcję Gerarda to można w ciemno brać :)
Awatar użytkownika
By Blair
#328915
Z checia tez dopisze sie do kolejki na moda. Moje kgo juz siada powoli.
Awatar użytkownika
By Robson
#328934
Witam,może nareście i ja się załapię na listę u Gerarda,bo na G-Tanka nie zdążyłem,więc jeżeli można to proszę o wpisanie na listę
Pozdrawiam Robson
By FemeFatale
#328935
Ja rowniez prosze o miejsce na liscie :)
Awatar użytkownika
By boogeyman
#328936
W sumie też się zapiszę, po ponad 500 dniach z ep trzeba w końcu jakiegoś moda na batki sobie sprawić :mrgreen:
Awatar użytkownika
By vincent
#328942
boogeyman pisze:W sumie też się zapiszę, po ponad 500 dniach z ep trzeba w końcu jakiegoś moda na batki sobie sprawić :mrgreen:

"Batki" to takie śląskie majty są :D .
Awatar użytkownika
By sephiroth02
#328948
No jak by nie było :) to ja i tu napisze że proszę o dopisanie do listy
z G-TANKIEM to będzie cudeńko :)
Awatar użytkownika
By jaszczur69
#328950
Kurde... jeszcze tu nic nie widać, nie wiadomo ile to ma kosztować a już zapisy?

Mnie też zapisać :D (no chyba, że przywalisz ceną do pieca ;) )
Awatar użytkownika
By gerard88
#329003
Dzięki za zainteresowanie. Oczywiście mod będzie puszczony na sprzedaż kiedy przejdzie przez moje rygorystyczne ręce. Jeśli ma to iść do was to tak jak w przypadku G-TANKa nie może być lipy.

Jeśli chodzi o cenę to wiem jedno, taniej niż G-TANK, ale dokładnej kwoty nie znam. Tyle powiedział mi tokarz. Mniej bo jest łatwiejszy i mniej szczegółów do wykonania.
Awatar użytkownika
By jimixxx
#329004
gerard88 pisze:Dzięki za zainteresowanie. Oczywiście mod będzie puszczony na sprzedaż kiedy przejdzie przez moje rygorystyczne ręce. Jeśli ma to iść do was to tak jak w przypadku G-TANKa nie może być lipy.

Jeśli chodzi o cenę to wiem jedno, taniej niż G-TANK, ale dokładnej kwoty nie znam. Tyle powiedział mi tokarz. Mniej bo jest łatwiejszy i mniej szczegółów do wykonania.

Bez lipy, ale ręce masz rzeczywiście rygorystyczne... Wyrób (G-Tank) absolutnie idealny. :wink:
Awatar użytkownika
By gerard88
#329020
Bardzo się starałem żeby wszystkie G-TANKi były idealne, ale wiecie przy 100 sztukach mogłem coś przeoczyć. Zwłaszcza że było duże ciśnienie na wysyłkę.

Dostawałem setki wiadomości z całego świata i robiłem wszystko żeby termin został zachowany.

Oczywiście nie obyło się bez wpadki, trzem osobom nie wysłałem stalowego zbiornika. Za co najmocniej przepraszam :? Oczywiście mój błąd został bezzwłocznie naprawiony.

a i dziękuję tym osobom za szczególną wyrozumiałość :)
Awatar użytkownika
By jimixxx
#329028
Ktoś gdzieś napisał; jak można zamawiać coś, czego jeszcze nie ma...
Od Ciebie mogę zamawiać w ciemno, Gerard. :wink:
Awatar użytkownika
By gerard88
#329043
Przy G-TANKu miałem wiele obaw bo to jest trudny system i wiem że nie wszyscy mogą sobie poradzić. Oczywiście wystarczy trochę cierpliwości i samozaparcia. Jeśli ktoś nie ma do tego serca to na pewno sobie odpuści. Ja juz sobie nic innego nie wyobrażam do vapovania na ten czas :mrgreen:

Natomiast STURM MOD to bułka z masłem, tu nie ma nic skomplikowanego bo zasada działania sprawdza się w prawie wszystkich znanych modach. Ma być estetyczny, ładny i funkcjonalny......a i stalowy oczywiście *CZAJNICZEK*
Awatar użytkownika
By makomp
#329052
gerard88 proszę dopisz mnie na listę, zdecydowanie dla dopełnienia g-tanka muszę go mieć :D
Awatar użytkownika
By gerard88
#329058
STURM MOD to zwieńczenie mojej pracy. Tak żeby mi się przyjemnie vapovało G-TANKa :)

Ile będzie potrzeba tyle się wystruga :)
Awatar użytkownika
By Killmister13
#329333
Też bardzo chętnie bym się dopisał do listy, ale to zależy od ceny :)
Awatar użytkownika
By gerard88
#329363
tak jak pisałem parę postów wyżej, że cena jeszcze nie jest znana (nawet mnie). Tokarz musi dokładnie przeliczyć materiał + robociznę. Dlatego najpierw struga prototyp. Cena również zależy od ewentualnych poprawek.. itp...
Awatar użytkownika
By kch
#329517
Jeśli cena nie rzuci na kolana - to poproszę o wpisanie na listę.
Awatar użytkownika
By sebgal
#329623
Ja też poproszę o wpisanie mnie na listę na jedną sztukę.
Awatar użytkownika
By Jacek1812
#329644
Prosze o dopisanie do listy bardzo prosze
Awatar użytkownika
By gerard88
#329783
Widzę że lista się tworzy. Jednakże musicie się uzbroić w cierpliwość. STURM MOD będzie ale to jest kwestia dłuższego czasu. Mój tokarz właśnie mnie poinformował że jedzie na wakacje (na tydzień) :?
Awatar użytkownika
By Riccardo
#329784
Gerard, na Twoje produkty to ja mogę czekać, bo wiem, że warto :)
Awatar użytkownika
By gerard88
#329786
Dzięki

Sam się już nie mogę doczekać prototypu :twisted:
Awatar użytkownika
By fajnygosc
#329824
gerard88 pisze:Natomiast STURM MOD to bułka z masłem, tu nie ma nic skomplikowanego

A włączajnik ? przez ten szczegół wiele modów skończyło jako pokrowce na baterie.
Można wiedzieć jak to rozegrałeś w STURMIE.
Awatar użytkownika
By [H3]
#329827
fajnygosc pisze:
gerard88 pisze:Natomiast STURM MOD to bułka z masłem, tu nie ma nic skomplikowanego

A włączajnik ? przez ten szczegół wiele modów skończyło jako pokrowce na baterie.
Można wiedzieć jak to rozegrałeś w STURMIE.


gerard88 NA PIERWSZEJ STRONIE TEGO TEMATU! pisze:Witam

Tak jak obiecałem, powstaje bateria mod na baterie 14500/14650. Gwint 510 i mechaniczny włącznik umieszczony na spodzie moda. Nie będę ukrywał że robię go dla swojego moda atomizera G-TANKa, ale będzie dobry również dla innych atomizerów.

O to pierwsze zdjęcia prototypu (główne elementy)
Awatar użytkownika
By jaszczur69
#329841
Z racji tego, że nigdy nie miałem innej baterii niż egonowata zapytam co takiego fajnego jest we włączniku na spodzie? Ja na razie widzę mały kłopocik jeśli chodzi o włożenie tego do jakiegoś etui na szyję.
Awatar użytkownika
By gerard88
#329843
Martwisz się o zabezpieczenie włącznika?
Awatar użytkownika
By jaszczur69
#329848
nie nie... zabezpieczenie jest jak najbardziej ok. Zastanawia mnie tylko ergonomia takiego rozwiązania - przy włączniku na górze chwytasz baterie i naciskasz kciukiem i jest ok.
Pytałem tylko czy z włącznikiem na dole rzeczywiście jest o tyle wygodniej, że warto poświęcić np. możliwość włożenia epetka do etui na szyję (przez włącznik nie wejdzie).
Żeby była jasność - nie krytykuję tylko pytam, bo nie używałem.
Awatar użytkownika
By Riccardo
#329849
Moim zdaniem wyłącznik na dole jest o wiele wygodniejszy. Po moich doświadczeniach z GG, ProVari trzyma mi się bardzo niewygodnie. Przy przycisku na dole, masz pewniejszy chwyt. Ja zdecydowanie wolę na dole.
Awatar użytkownika
By gerard88
#329859
STURM MOD będzie trochę ważył (nie aż tak jak ktoś jest przyzwyczajony do modów) i wydaje mi się że noszenie takiego wisiora na szyi będzie uciążliwe :)
By Gilbert85
#329888
Od pewnego czasu chodzi za mną zakup moda ,a moja 5 miesięczna bateria ego już od pewnego czasu nie buja tak jak powinna także postanawiam się także zapisać na listę .

-- [scalono] 01 wrz 2011, 11:45 --

cicho wszędzie glucho wszędzie co to będzie co to będzie :) jak trwają prace , wiadomo kiedy będzie Sturm Mod??
Awatar użytkownika
By gerard88
#331289
podobnie jak z projektem G-TANK, projekt STURM MOD będzie przez jakiś czas robiony i modyfikowany. To nie jest prosta sprawa i żeby produkt był dopracowany tak jak poprzedni to pośpiech nie jest za dobrym przyjacielem. Proszę o cierpliwość :)
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 21
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.