EPF
Adaptery, przedłużki, pierścieniem i inne ustrojstwa, które mogą Ci się przydać przy modernizacji e-papierosa.
By viking
#248564
Witam serdecznie,
od pewnego czasu jestem użytkownikiem papierosa ego kamikaze (od E-Kinga). Przesiadłem się z Mild Pure. Kartomizery do Mild Pure miały swoje wady, ale smak był nieco inny niż na ego i czasami mi go brakuje.

Zastanawiam się, czy ktoś może znalazł adapter, taki aby dało się je wkręcić do baterii manualnej?
Czy dobre rozumiem, że to powinna być przejściówka 510 -> 601? Może można gdzieś coś takiego kupić gotowego?
Ostatnio zmieniony 11 sty 2011, 22:45 przez viking, łącznie zmieniany 1 raz.
By viking
#248575
Wow, dziękuję za ultra-szybkie odpowiedzi :)
Rozumiem, że wystarczy dać studentowi wydziału mechanicznego nieco czasu, maszynę i można ruszać z lokalną produkcją :)

Może jednak jakieś linki do zagranicznych serwisów by się udało wystrugać? Bo nawet nie wiem gdzie zacząć dokładnie szukać.

Edit: tak sobie pomyślałem, że może da się użyć dwóch przejściówek? 510 -> coś, coś ->601?
Awatar użytkownika
By healthiest
#248579
miron52 pisze:W DPV9 510/4081. Mam i używam.


Potwierdzam, działa z małym szczegółem.
Gwint 4081 jest trochę za luźny. Ja wkręciłem kartomizer z Pure i szczypcami lekko zagniotłem adapter na gwincie.
Używam tej przejściówki od 3 miesięcy i jest OK
Awatar użytkownika
By cube99
#248580
viking pisze:Wow, dziękuję za ultra-szybkie odpowiedzi :)
Rozumiem, że wystarczy dać studentowi wydziału mechanicznego nieco czasu, maszynę i można ruszać z lokalną produkcją :)

Może jednak jakieś linki do zagranicznych serwisów by się udało wystrugać? Bo nawet nie wiem gdzie zacząć dokładnie szukać.

Edit: tak sobie pomyślałem, że może da się użyć dwóch przejściówek? 510 -> coś, coś ->601?


Nie trzeba zagranicznych tu masz na forum :)
Tu masz ogólnie kompatybilności: viewtopic.php?f=173&t=11324
Tu masz jak tą przejściówkę zrobić: viewtopic.php?f=200&t=9674
Powodzenia!
By viking
#248585
Nie trzeba zagranicznych tu masz na forum :)
Tu masz ogólnie kompatybilności: viewtopic.php?f=173&t=11324
Tu masz jak tą przejściówkę zrobić: viewtopic.php?f=200&t=9674
Powodzenia!


Przepraszam, miałem na myśli, zagraniczne sklepy internetowe.

Ok, a może jakieś dokładniejsze dane odnośnie tych gwintów? średnica, skok? Może uda się jakiemuś rzemieślnikowi zlecić wykonanie takiego czegoś.
Awatar użytkownika
By cube99
#248592
viking pisze:
Nie trzeba zagranicznych tu masz na forum :)
Tu masz ogólnie kompatybilności: viewtopic.php?f=173&t=11324
Tu masz jak tą przejściówkę zrobić: viewtopic.php?f=200&t=9674
Powodzenia!


Przepraszam, miałem na myśli, zagraniczne sklepy internetowe.

Ok, a może jakieś dokładniejsze dane odnośnie tych gwintów? średnica, skok? Może uda się jakiemuś rzemieślnikowi zlecić wykonanie takiego czegoś.


Zrobisz sam, nie jest to takie trudne, stosuj się do tego co Potek napisał w tym wątku co Ci napisałem tylko z 510>601 , bo tam jest z 601>510
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.