By ZonDou123 - 03 wrz 2025, 12:07
Posty: 1
Rejestracja: 03 wrz 2025, 11:58
Posty: 1
Rejestracja: 03 wrz 2025, 11:58
- 03 wrz 2025, 12:07
#1927797
Cześć mam problem z ursą nano przy zaciąganiu wygląda na to jaky to powietrze nie przepływało prawidłowo. Ogólnie palić się nie da bo przy zaciąganiu prędzej wciagniesz liquid z kartridża niż czujnik załapie ze sie zaciagasz i zacznie podgrzewać. Czy ktoś z tym sie spotkał i czy ma jakieś rozwiązanie?
