EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By kamilwojton
#1926881
witam mam problem, a dokładnie ursa po podłączeniu do ładowania nie daje oznak życia (nie świeci się nic) ale gdy już pociągnę to miga czerwona dioda. Ma ktoś pomysł co to, w szczególności że po rozłożeniu urządzenia port usb był cały, a taśma która prowadziła do ,,płytki głównej" nigdzie nie była rozwalona, bateria podpięta poprawnie, a w środku nie było nigdzie śladu po olejku. Ma ktoś pomysł co z nią może być?
Awatar użytkownika
By przemekgda86
#1926894
kamilwojton pisze:witam mam problem, a dokładnie ursa po podłączeniu do ładowania nie daje oznak życia (nie świeci się nic) ale gdy już pociągnę to miga czerwona dioda. Ma ktoś pomysł co to, w szczególności że po rozłożeniu urządzenia port usb był cały, a taśma która prowadziła do ,,płytki głównej" nigdzie nie była rozwalona, bateria podpięta poprawnie, a w środku nie było nigdzie śladu po olejku. Ma ktoś pomysł co z nią może być?


Cześć, jeśli masz podstawową wiedzę z elektroniki, miernik, precyzyjną lutownicę, to może ogarniesz temat, na początek sprawdź, czy do płyty głównej dociera napięcie 5V - wykluczy to problem z gniazdem i taśmą.... Ale tak szczerze, warto w tym dłubać? Nowa ursa kosztuje paredziesiat złotych :wink:

Witam. Od ładnych kilkunastu lat wapuję za pomocą […]

Suorin Fero-lepsze niż Oxva?

https://i.ibb.co/p2gfysq/1.jpg […]

oxva działa tylko na przycisk

Od kilku dni posiadam OXVA XLIM PRO. Dziś oxva zac[…]

Longfille #TAG - legendarny powrót

Longfille #TAG to płyny, których nie trzeba niko[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.