EPF
E-papierosy dla zaawansowanych e-palaczy.
Mody dzielimy na dwie kategorie:
Elektroniczne - zasilania posiadają rozbudowaną elektronikę z możliwością regulacji wielu parametrów,
Mechaniczne - zasilania nie posiadają elektroniki, a jego działanie regulujemy budową grzałki i wydajnością akumulatora.
Awatar użytkownika
By Xiamea
#1926882
Obrazek
Eleaf, mimo że nie robi sensacji w ostatnim czasie na naszym rynku to nadal tworzy nowe urządzenia. Niedawno światło dzienne ujrzał Eleaf iStick i75, który jest kolejną wersją dość popularnego urządzenia. Czas wziąć go pod lupę i zobaczyć, co jest w stanie zaoferować.
Eleaf iStick i75 to zestaw, którego zasilanie wyposażone jest we wbudowany akumulator o pojemności aż 3000mAh. Jego maksymalna moc wyjściowa to 75W. Posiada duży, czytelny ekran, na którym znajdziemy jedynie informacje o poziomie naładowania, aktualnej wyjściowej mocy i ewentualnie o wybranym trybie, a tych są dwa: VV oraz VW. Zestaw ma być eleganckim i dobrze leżącym w dłoni urządzeniem. Skórzane wykończenie dostępne jest w czterech kolorach, a podejrzeć je możecie na stronie.
Obrazek
Atomizer, który jest w zestawie to EN Air. Na terenie UE dostępny oczywiście o pojemności 2ml. Atomizer przeznaczony głównie do zaciągania MTL. Górny przepływ powietrza ogranicza wycieki, a sposób zalewania prosty.
Obrazek
Do świeżego atomizera, świeże grzałki! Mają one oddać jeszcze lepiej smak, zapewnić dłuższą żywotność oraz być proste w wymianie, ale powiedzmy szczerze… Każdy to obiecuje. Sposób wymiany grzałek jest identyczny jak w Geekvape Z 2021.

Podsumowanie
Eleaf iStick i75 to żadna nowość na rynku, choć atomizer typowo MTL jest kuszącą propozycją w świecie podów. Ogromny akumulator przy niskich wymaganiach grzałek wystarczy na naprawdę długo, a gdyby jeszcze zapewnienia producenta odnośnie zespołów grzewczych się sprawdziły, to mamy niezłą propozycję dla fanów MTL.

Witam. Od ładnych kilkunastu lat wapuję za pomocą […]

Suorin Fero-lepsze niż Oxva?

https://i.ibb.co/p2gfysq/1.jpg […]

oxva działa tylko na przycisk

Od kilku dni posiadam OXVA XLIM PRO. Dziś oxva zac[…]

Longfille #TAG - legendarny powrót

Longfille #TAG to płyny, których nie trzeba niko[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.