EPF
E-papierosy dla zaawansowanych e-palaczy.
Mody dzielimy na dwie kategorie:
Elektroniczne - zasilania posiadają rozbudowaną elektronikę z możliwością regulacji wielu parametrów,
Mechaniczne - zasilania nie posiadają elektroniki, a jego działanie regulujemy budową grzałki i wydajnością akumulatora.
Awatar użytkownika
By Xiamea
#1926805
Obrazek
Aspire po seriach wielu podów stworzyło dość ciekawy zestaw, którym jest Aspire Boxxer. Dla użytkowników, którzy jednak nie potrafią się przekonać do mniejszych urządzeń, jakimi są pody to Boxxer wydaje się być świetną opcją.
Aspire Boxxer, to zestaw zasilany pojedynczym akumulatorem 18650. Rozpędzi się do 80W. Wyposażony w kolorowy, czytelny ekran, który dostarcza sporo informacji. Są to między innymi poziom naładowania akumulatora, aktualna moc wyjściowa czy oporność aktualnie użytej grzałki. W dodatku Boxxer oferuje aż 33 poziomy regulacji jasności ekranu. Kto na słońcu używa e-papierosa (chyba każdy) powinien docenić możliwość ustawienia tego elementu.
Aspire Boxxer proponuje również pięć trybów pracy. Dla zaprawionych w boju waperów jest to świetna informacja.
Obrazek
W tym urządzeniu jest możliwość zablokowania przycisków, ale nie poprzez suwak tak jak ma to Geekvape Aegis Legend 2, a poprzez kombinację przycisków „+” oraz „-„. Naciśnięte jednocześnie zablokują „fire button”.
Zestaw dostępny jest w kilku kolorach, więc każdy znajdzie coś dla siebie.
Obrazek
Skupmy teraz uwagę na atomizerze, którym jest AF Tank. Kompatybilny jest on oczywiście z serią grzałek AF, którą wiele użytkowników ceni za smak oraz trwałość. Atomizer oferuje zaciąganie MTL, RDL oraz DL. Grzałki, które są dostępne do niego to 0.4Ω, 0.6Ω oraz 1.0Ω.
Górny przepływ powietrza na pewno minimalizuje ryzyko wycieków. Sposób zalewania również jest fajnie zaprojektowany na zasadzie „push to open”. Na szczęście nie trzeba nic odkręcać.
Obrazek
Bezpieczeństwo użytkowania gwarantuje oczywiście Chipset Aspire ASP, który zapewnia ochronę przed zwarciem, przegrzaniem i wieloma innymi niebezpieczeństwami, o których można poczytać na stronie.

Podsumowanie
W czasach, gdzie królują urządzenia pod dobrze jest mieć po prostu zwykłego moda. Możliwość wymiany akumulatora czy nawet atomizera daje wolną rękę użytkownikowi. W dodatku tryby pracy, które przy atomizerach typu RTA mają spore zastosowanie dają kolejną pulę możliwości. Sam w sobie AF Tank daje już choćby trzy rodzaje zaciągania, więc również jest mocną propozycją, w tym wypadku od samego producenta.
Jednorazówki

Siemka, jakie jednorazówki teraz polecacie żeby ta[…]

Witam .posiadam AEGIS LEGEND 2 . Na ekranie wyświe[…]

Drag 3

Witam raz na jakiś czas mój drag 3 zawibruje tak j[…]

https://i.ibb.co/Jxt66G0/argus-g2-mi[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.