By mzskaa - 07 maja 2024, 02:59
Posty: 1
Rejestracja: 07 maja 2024, 02:55
Posty: 1
Rejestracja: 07 maja 2024, 02:55
- 07 maja 2024, 02:59
#1926789
Hejka wcześniej 3 lata miałam sticka , a od miesiąca mam oxve xlim pro. Jestem z niej zadowolona ale muszę co 5/8 dni wymieniać kartridż. Nie wiem czy za dużo palę czy mam zle liquidy ( palę liquidy z lq na soli ) ale męczy mnie już to kupowanie co chwila nowej grzałki. Macie jakieś pomysły co może być problemem ?

