EPF
O e-paleniu w Polsce i za granicą
By mzskaa
#1926789
Hejka wcześniej 3 lata miałam sticka , a od miesiąca mam oxve xlim pro. Jestem z niej zadowolona ale muszę co 5/8 dni wymieniać kartridż. Nie wiem czy za dużo palę czy mam zle liquidy ( palę liquidy z lq na soli ) ale męczy mnie już to kupowanie co chwila nowej grzałki. Macie jakieś pomysły co może być problemem ?

Potrzebuję porady w sprawie pokonania lęku społecz[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.